Рішення Inotec для ідентифікації в складській логістиці

Рішення Inotec для ідентифікації на складі. Все на виду!

Barcode-RFID-Logistik-inotec

1 — Маркування складських полиць етикетками зі штрих-кодом від inotec. Маркування окремих місць на багатоярусному складі. Базове маркування для всіх багатоярусних складів: один колір на рівень.

Barcode_inotec

Штрих-коди полиць для багаторівневих стелажів збираються на одній етикетці. Унікальний дизайн з похилими полями штрих-коду гарантує точне зчитування штрих-коду. Випадковий запис сусіднього місця зберігання неможливий.

Logistik_inotec

2 та 4 — Блокове зберігання. Маркування металевими рамками з етикетками зі штрих-кодом. Індивідуальні рішення для розмітки підлог у блокових сховищах.

Розмітка підлоги FloorBlock — рішення для розмітки підлоги від Inotec. Такі металеві рамки універсальні і їх можна переносити. Для дуже довгого та надійного зчитування сканером та ТЗД. Виготовляються індивідуально. Вироблено в Німеччині.

Бірка для підлоги Floortag

3 — Маркування складських місць магнітними етикетками зі штрих-кодом. Ідеальне рішення для стелажів в морозильних камерах та складах з відділами глибокого заморожування. Маркування стелажів магнітними етикетки в морозильних камерах буде ефективною завдяки своїй стійкості, яскравості та надійному кріпленню.

inotec_магнітні_етикетки

5 — Розмітка проходів в багатоярусному складі. Стелажні переходи маркуються виносними яскравими табличками. Вони повинні бути помітні й комірнику, і працівникові на навантажувачі. Маркування на табличках повинне служити для швидкої ідентифікації проходів. Можливий друк на одній або обох сторонах таблички.

Razmetka_na_sklade

6 — Рішення RFID від inotec. Немає прямої видимості штрих-коду — не проблема! Рішення для безконтактної ідентифікації об'єктів — RFID. У inotec є правильне рішення для будь-якого завдання. Етикетки RFID від inotec проходять випробування в найсуворіших умовах і вже успішно використовуються по всьому світу. Виготовляються за індивідуальним замовленням та ретельно тестуються.

Перевага Inotec в складській логістиці.

  1. Неперевершена якість продукції.
  2. Індивідуальні розробки.
  3. Тривалий термін служби маркування.
  4. RFID-рішення для складських приміщень та логістики.

Задати питання

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA