Види етикеток

Для друку на принтері етикеток використовується етикетка рулонна. Її виробляють з різного матеріалу (папір, термопапір, поліпропілен) та намотують в рулони. Рулонна етикетка вся на самоклейній основі.

Матеріал етикетки необхідно вибирати, виходячи з призначення маркування, умов зберігання та термінів використання.

Етикетки види

Види етикеток

Термоетикетка ЕКО. В основі такої етикетки знаходиться термочутливий шар, який темніє при впливі нагрівальних елементів термоголови принтера. Для друку не потрібно використовувати фарбувальні стрічки. Друк здійснюється тільки за допомогою термопринтера або чекодрукуючих ваг. Такий вид друку ще називають «прямий термодрук». Варто зауважити, що термін зберігання нанесеної інформації до 6 тижнів. Даний матеріал дуже чутливий до впливу прямих сонячних променів та вологи, а в разі механічних впливів — залишаються сірі сліди. Найпоширеніша сфера використання термоетікетки еко — продукти, які швидко псуються.

Види етикеток

Термоетикетка TОП. Така етикетка також має у своєму складі термочутливий шар та для друку теж використовується термопринтер. Але до складу верхнього покриття етикетки доданий додатковий захисний шар, який захищає її від вологи та механічних пошкоджень. Етикетка ТОП використовується для більш тривалого зберігання, ніж ЕКО. Термін збереження інформації становить до 6 місяців. Даний вид етикетки відмінно підходить для маркування замороженої продукції. Але важливо пам'ятати, що наносити її необхідно тільки при плюсовій температурі та на суху поверхню.

ТОП та ЕКО

Про те, як правильно вибрати термоетикетку читайте в статті — «Термоетикетка ТОП або ЕКО».

Етикетка напівглянсова. Етикетка складається з паперу з напівглянсовим покриттям. Вона не чутлива до впливу температури та механічних пошкоджень. Друк на напівглянсовій етикетці здійснюється термотрансферним способом з використанням фарбувальної стрічки (ріббона).

Види етикеток

Тип риббона для паперової етикетки — WAX (фарбувальна стрічка на основі воску). Даний вид етикетки слід вибирати для маркування товарів, термін зберігання яких може складати до 3-х років.

Етикетки паперові та поліпропіленові

Поліпропіленова етикетка. Головні переваги полімерної етикетки: стійкість до стирання, вологи, температурі, жирів, хімічних речовин та сонячних променів.

Види етикеток

Тип друку — термотрансферний з використанням ріббона Resin або Wax/Resin.

Поліпропіленова етикетка

Етикетку з поліпропілену варто вибирати для маркування тривалого зберігання. Найчастіше використовують для маркування алкогольної продукції, косметики та побутової хімії. Термін зберігання даної етикетки може становити до 5-6 років.

Види етикеток

Ріббон вибирається трохи ширше етикетки на пару міліметрів.

Задати питання

Дивіться також

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA