Маркування одягу

Маркування одягу розрізняється за призначенням і технологіями виготовлення. Усі знають ярлики для одягу з символами догляду — як прати, прасувати та ін. Крім ярлика, одяг маркується фірмовою биркою виробника з логотипом, адресою сайту, штриховим кодом, зазначенням розміру та кольору предмета одягу. Набирають популярність RFID мітки, вони дозволяють оперативно контролювати асортимент у торговому залі, а так само відстежувати товарні потоки.

Ярлик для одягу

Ярлики для одягу поділяються на «друковані» та «вишивані». Друк ярлика виконується за допомогою термотрансферного принтера на сатиновій або нейлонової стрічці.

Бирки для одягу

Асортимент застосовуваних бирок для одягу дуже великий. Одним з універсальних є друк шаблонної фірмової бирки та наклеювання на цю бирку із зазначенням найменування виробу, розміру, дати випуску, штрихового коду та іншої супровідної інформації.

Ярлик для одягу Ярлик для одягу

Бирка до одягу прикріплюється за допомогою голчатого пістолету та пластикового з'єднувача.

Бирка для текстилю

RFID мітки для одягу

RFID-мітки для одягу можуть бути виконані у декількох варіантах: ярлик, бирка, самоклейна етикетка, багаторазова кліпса.

Вшивний ярлик з антикрадіжною міткою всередині.

Антикрадіжні мітки для одягу

Мітки для одягу

Компанія «Восток» пропонує комплексні проекти автоматизації бізнесу. Постачає все необхідне обладнання та витратні матеріали. Для маркування одягу пропонуємо послуги оперативного друку на етикетках і текстильних стрічках для вшивних ярликів.

Друк ярликів

Надрукуємо будь-які символи по догляду за текстильними виробами.

Друк текстильних ярликів

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA