Маркування кабелю

Принтер для кабелю — це компактний стрічковий принтер, який призначений для друку етикеток з маркуванням на самоклейних стрічках. Маркування кабелів, обладнання, дротів дозволяють оперативно проводити спеціальні портативні стрічкові принтери етикеток.

Принтер для кабелю

Лідерство у класі стрічкових принтерів займають Brady та Dymo.

Маркувальні принтери компанії BRADY широко відомі у всьому світі своїм промисловим дизайном та відмінною якістю, а також великою різноманітністю витратних матеріалів, які відповідають сучасним вимогам до маркування.

Принтер BRADY BMP21-PLUS — легка робота, швидкий та зручний друк. Це лідер портативних стрічкових принтерів. Міні-принтер Brady BMP21 є економічним, оперативним інструментом, який підійде для електриків, промислових підприємств та роботи бригад монтажу СКС (структурована кабельна система).

Цей термотрансферний принтер для маркування кабелів забезпечений вбудованим ручним різаком. Якість друку у нього складає 300 dpi. Витратні матеріали для цього принтера різноманітні — це термоусадочні трубки, картриджі з самоклейними стрічками різного матеріалу та кольору. На цьому термотрансферному принтері можна зробити маркування, яке буде служити довгі роки.

Витратні матеріали BRADY

Принтери DYMO для маркування кабелю успішно зарекомендували себе як портативні принтери для промислового маркування. Серед провідних мобільних термопринтерів етикеток вони вважаються одними з найбільш популярних. Використовуються вони в офісах, виробничих компаніях, медичних центрах, ресторанах та готелях.

Маркувальник DYMO RHINO PRO 5200. Стрічковий принтер використовується у сфері передачі даних, технічного обслуговування, професійного аудіо та відеомонтажу, систем безпеки та інших сферах. Ідеально підходить для маркування кабелю, проводів, комутаційних панелей, щитових та ін.

Витратні матеріали RHINO PRO 5200

Для термотрансферного друку можна використовувати вінілові, поліестерові, безклейові стрічки та термоусадочні трубки.

На принтері етикеток настільного типу можна надрукувати етикетки для дротів та кабелів, але вони недовговічні та не такі надійні, як етикетки, які надруковані на принтері Dymo та Brady.

Етикетки для кабелю

Картриджі для маркування дротів Brady

Ми пропонуємо великий вибір картриджів для маркування дротів. Більш детально за посиланням — етикетка (картриджі) для стрічкових принтерів.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA