Принтери DYMO

Принтери DYMO успішно зарекомендували себе у покупців всіх розвинених країн. Зручність використання та якість етикеток термотрансферних принтерів DYMO робить їх високопродуктивним обладнанням для маркування. Якщо у вас є необхідність в якісному принтері для маркування, радимо звернути увагу на принтери DYMO. За допомогою DYMO можна промаркувати все що завгодно: від дитячих іграшок до комутаційних панелей.

Принтери DYMO

Принтери DYMO допоможуть вам поліпшити та організувати робочий простір, виділити та ідентифікувати документацію, кошики для зберігання файлів та інформаційні комп'ютерні засоби, побудувати картотеку, промаркувати побутову техніку, дроти, кабелі, та навіть рослини у вашому саду, наприклад, наклеїти на них інструкції з догляду. Використовуючи маркування, ви страхуєте себе від довгих пошуків речі, яка знадобилась.

Стрічкові принтери DYMO мають широку область застосування. Вони підходять для використання в офісі, на виробництві, у медичних установах, у навчальних закладах, використовуються у різних сферах телекомунікацій, електрики, та навіть у домашніх умовах. За допомогою термопринтера DYMO можна забезпечити етикетками товари, у яких немає штрих-кодового маркування. Наявність термопринтера DYMO дозволяє швидко та легко надрукувати наклейки, що містять будь-яку буквено-цифрову інформацію.

Застосування принтерів DYMO

Рішення для офісів:

Маркування комп’ютерної техніки

Маркування тек з документамиМаркування маркування дротів та кабелів

Рішення для виробництва:

Для виробничого маркування рекомендуємо використовувати індустріальний принтер RHINO 6000

Рішення для медичних установ:

маркування картотекимаркування колб

Рішення для навчальних закладів:

Дитячий садок:

Школи/Інститути:

маркування шафмаркування у бібліотеціпідпис тек, файлів

Рішення для дому:

маркування місткостей

Незалежно від того, чи використовуєте ви принтери DYMO  для роботи в офісі, на виробництві чи вдома, ваша робота завжди буде виглядати акуратно та систематизовано, а робочий простір ефективно та зручно організовано.

Гарантія 2 роки на всі принтери, крім механічних. На механічні принтери гарантія 1 рік.

Замовляйте принтери DYMO за телефоном (056) 720-90-37, відправляйте запити електронною поштою vostok@pkf.dp.ua або з форми зворотного зв’язку на нашому сайті.. Співробітники компанії «Восток» нададуть вам всю необхідну інформацію та запропонують найвигідніші рішення саме для вас

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA