Маркування дротів та кабелів

Маркування кабелю — жодна складна електропроводка або телекомунікаційна мережа не обходиться без такого маркування. Складність полягає у тому, що при маркуванні кабелю, бірки повинні надійно фіксуватися на круглій поверхні, часто на дуже малій площі. Крім того, етикетки повинні читатися протягом довгого часу.

Пропонуємо надійний та недорогий спосіб вирішення проблеми маркування кабелю та електрообладнання. Стрічковий принтер Dymo — відмінне рішення для маркування кабелів та дротів. Завдяки принципу термодруку, напис на самоклейних етикетках стійкий до впливу вологи, високих та низьких температур, ультрафіолетового випромінювання та інших агресивних середовищ. Написи на етикетках витримують дії хімічних реагентів. Інформація на етикетках дуже довговічна, не змивається, не вигоряє та не стирається. Самоклейні етикетки надійно приклеюються до будь-яких пласких та зігнутих, гладких та шорстких поверхонь. Для маркування використовуються різні варіанти стрічок: вініл, нейлон, поліестер. Принтери Dymo не вимагають додаткових барвників та змінних картриджів, подібно офісним принтерам. Ширина самоклейних стрічок буває 6, 9, 12, 19 та 24 мм.

Маркування дротів та кабелів

Крім маркування кабелів, принтер Dymo також застосовується для:

Маркування кабелю за допомогою принтера Dymo дозволяє автоматизувати роботу співробітників організацій, які займаються влаштуванням мереж та іншими роботами в області комунікацій та електропостачання.

Штрихове кодування, яке застосовується у маркуванні кабелю, дозволяє автоматизувати контроль виконання монтажних робіт, сервісне обслуговування, пошук несправностей та пошук інформації у технічній документації.

Маркування кабелю

Маркування кабелю: термоусадкова трубка. Термоусадкова трубка для маркування кабелю у початковому стані являє сплюснуту трубку з поліолефіну, яка закріплена у картриджі. У процесі друку на трубки наноситься ідентифікаційна інформація. Протягується кабель або дріт та за допомогою фена або газового пальника виконується термоусадка.

Портативний стрічковий принтер BRADY BMP21-PLUS.

Дешеве маркування кабелю — надрукувати етикетки на термотрансферному принтері самостійно або оплатити послуги оперативного друку у нас та отримати вже готове маркування для ваших дротів та кабелів.

Дешеве маркування кабелю

Треба зауважити, що таке маркування недовговічне та не захищене від впливів навколишнього середовища.

Картриджі для маркування дротів Brady

Ми пропонуємо великий вибір картриджів для маркування провід. Весь асортимент ви можете побачити перейшовши за посиланням — етикетка (картриджі) для стрічкових принтерів.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA