DS457

DS457 — продовження лінійки імідж-сканерів штрихових кодів Zebra DS. У сканерах цієї серії використовується новітня технологія імідж-сканування, яка забезпечує високу швидкість зчитування лінійних та двомірних штрихових кодів, а також володіє можливістю захоплення зображень, тексту та підписів.

Zebra DS457 відноситься до категорії міні-сканерів, тобто має невеликий розмір корпусу 29,2 х58,4х62мм. Такі мініатюрні для зчитувача штрихових кодів габарити дозволяють використовувати цю модель у місцях з обмеженим простором.

Прикладом такого використання є проект автоматизації обліку рулонної продукції.

Сканер кріпиться на монтажну коробку.

Облік рулонної продукції

Сканер Zebra DS-457 легко поєднується з іншими пристроями, забезпечуючи високу якість та швидкість сканування для мобільних комп'ютерів, ручних сканерів у кіосках самообслуговування.

Тестування підтверджує, що DS457 володіє найвищою у своїй категорії продуктивністю — сканування штрихових кодів проходить зі швидкістю переміщення предметів перед вікном сканера, без паузи між скануванням. DS457 зчитує всі сучасні типи штрих-кодів, включаючи 1D, 2D, DPM або код з дисплея мобільного пристрою. Зчитування коду з дисплея мобільного пристрою використовується у дисконтних системах, розроблених у магазинах. У багатьох великих мережевих гіпермаркетах впроваджена система «мобільний дисконт»: крім видачі пластикової картки, на мобільний телефон постійних покупців встановлюється спеціальний додаток, що зберігає коди знижок та дисконту.

 Zebra DS457 випускається у чотирьох модифікаціях 

DS457-SR — стандартний діапазон сканування. Ця модель призначена для інтенсивного сканування кодів 1D та 2D середнього та великого розміру.

DS457-HD — висока щільність. Модель призначена для дрібних та високощільних кодів, які часто використовуються у промисловості та на підприємствах фармакологічної підгалузі.

DS457-DL — аналіз посвідчень та карт. Спеціальна модифікація для сканування кодів 1D та 2D на посвідченнях, кредитних та дисконтних картах. Часто застосовується у системах СКУД та обліку робочого часу (для оснащення прохідних або виробничих дільниць).

DS457-DP — зчитує коди DPM. Він розроблений для моментального сканування будь-яких типів кодів DPM, включаючи нанесення методами точкового карбування, лазерного та хімічного травлення, струменевого друку за трафаретом, відливання та термічного напилювання. Модифікація DS457-DP зчитує штрих-коди практично з будь-якої поверхні, у тому числі з металу, гуми, пластику та скла.

Задати питання

Файли для завантаження

Описание продукта
Техническое описание DS457
DS457-RU.pdf(pdf, 224 kB)

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA