Бездротовий сканер штрих-коду

Бездротовий сканер штрих коду — ручний або стаціонарний сканер штрихових кодів, що передає інформацію про зчитані штрихові коди за допомогою бездротової технології.

Бездротові сканери штрихових кодів призначені для користувачів, яким потрібна висока свобода та гнучкість при скануванні штрих-кодів. Користувачі можуть перебувати в радіусі до 200 метрів від бази та сканувати при відсутності кабелів, що підвищує ефективність та безпеку праці. Бездротова технологія передачі штрихових кодів знімає обмеження, які є у дротових пристроїв, роблячи робоче середовище оператора більш гнучким, комфортним та безпечним. 

Бездротовий сканер штрих коду

Для безперебійного сканування в радіо-сканерах застосовується внутрішня пам'ять, при виході оператора із зони сканування, дані про зчитані штрих-коди накопичуються в пам'яті сканера. При поверненні в зону покриття або в кредл-підставку, сканер автоматично передасть дані.

Типи бездротових сканерів штрихових кодів

Сканер штрих-коду Zebra DS2278

xl-9309

Ручний бездротовий сканер

Електроживлення сканера здійснюється від акумулятора. При повністю зарядженій акумуляторної батареї сканер здатний виконати 20 000 сканувань без підзарядки. Зверніть увагу! Ємність акумулятора сильно залежить від температури навколишнього середовища. Кількість можливих сканувань вказано для температури 20-25°C. При меншій температурі кількість сканувань буде менше, враховуйте це при роботі на неопалюваних складах. Середній термін служби акумуляторної батареї становить 3-5 років.

Радіосумісність: купуючи недорогий радіосканер штрих-коду, обов'язково необхідно з'ясувати параметри радіосумісності сканера,  чи не створює він перешкод вже наявним бездротовим мережам Wi-Fi.

Ціна бездротового сканера наближається до вартості бюджетного термінала збору даних. У бездротових сканерів є своя, причому, обмежена за ціною та вартістю, ніша. Їх використовують там, де дійсно потрібен саме бездротовий сканер штрих-коду і застосування терміналу збору даних геть не зручно або не доцільно.

Бездротовий сканер штрих коду на складі — сканування продукції на стелажах, палетах або зонах формування відвантаження.

Крім цього, необхідно враховувати, що через 2-4 роки буде потрібна заміна акумуляторних батарей.

Сканер Proton IMS-3190 — вдалий приклад бездротового сканера штрих-коду. Він поєднує в собі функціональність та мобільність.

Бездротовий сканер штрих-коду

Купити бездротовий сканер штрих-коду Proton IMS-3190

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA