Бездротовий сканер штрих-коду

Бездротовий сканер штрих-коду — ручний або стаціонарний сканер штрихових кодів, що передає інформацію про зчитані штрихові коди через бездротовий канал зв'язку.

Бездротові сканери штрихових кодів призначені для користувачів, яким необхідна висока свобода та гнучкість при скануванні штрих-кодів. Користувачі можуть знаходитися у радіусі до 100 метрів від бази та сканувати при відсутності кабелів, що підвищує ефективність та безпеку праці. Бездротова технологія передачі штрихових кодів знімає обмеження, що створюють дротові пристрої, що робить середовище оператора більш гнучким, комфортним та безпечним.

Бездротовий сканер штрих-коду

Для безперебійного сканування у радіо-сканерах використовується внутрішня пам'ять, коли оператор виходить із зони сканування дані про зчитані штрих-коди накопичуються у пам'яті сканера. Коли оператор повертається до зони покриття, сканер автоматично передає дані до базового головного пристрою або у кредл-підставку.

Бездротові сканери штрихових кодів поділяються на декілька типів та видів:

Ручний бездротовий сканер

Електроживлення сканера здійснюється від акумулятора. Якщо акумуляторна батарея повністю заряджена, то сканер здатний виконати 20000 сканувань без заряджання. Зверніть увагу! Ємність акумулятора сильно залежить від температури навколишнього середовища. Кількість можливих сканувань вказано для температури 20-25°C. Якщо температура менше, кількість сканувань буде менше, врахуйте це при роботі на складах без опалення. Середній строк служби акумуляторної батареї складає 3-5 років.

Радіосумісність: купуючи недорогий радіо-сканер штрих-коду, обов'язково необхідно з'ясувати параметри радіосумісності сканера, чи не створює він перешкод вже наявним бездротовим мережам Wi-Fi.?

Вартість бездротового сканера наближається до вартості бюджетного термінала збору даних. У бездротових сканерів є своя, причому обмежена за ціною та вартістю, ніша. Їх використовують там, де дійсно потрібен саме бездротовий сканер штрих-коду та застосування терміналу збору даних геть не зручно або не доцільно.

Бездротовий сканер штрих-коду на складі — сканування продукції на стелажах, піддонах або зонах формування відвантаження.

Крім того, необхідно враховувати, що через 2-4 роки буде необхідно замінити акумуляторні батареї.

Сканер Proton IMS-3190 — це вдалий приклад бездротового сканера штрих-кода. Він поєднує у собі функціональність та мобільність.

Proton IMS-3190

Купити бездротовий сканер штрих-коду Proton IMS-3190

Задати питання

Дивіться також

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA