Сканери штрихових кодів Metrologic

Сканери штрихових кодів Honeywell

Компанія Metrologic спеціалізується на виробництві лазерних сканерів штрихових кодів різних модифікацій, в основному призначених для використання в торгових додатках. Відмінною особливістю сканерів штрих-коду компанії Metrologic є надійність і простота в експлуатації.

Ручні лазерні сканери Metrologic MS9520 Voyager, MS9540 VoyagerCG та MS5145 Eclipse відносяться до категорії недорогих високоякісних сканерів штрих-коду. Ручні сканери можна застосовувати у торгових підприємствах з невисоким потоком покупців або спільно з високошвидкісними стаціонарними сканерами у підприємствах з високим потоком покупців для сканування важкодоступних штрих-кодів або великогабаритних товарів. MS9540 VoyagerCG та MS5145 Eclipse підтримують технологію CodeGate, яка збільшує швидкість та точність сканування та зменшує кількість помилок. Eclipse відрізняється від Voyager тим, що є менш дорогим, більш компактним та легким по вазі сканером, захищеним ударостійким корпусом. Eclipse призначений тільки для ручного сканування та не може використовуватися як стаціонарний сканер на підставці. Функція CodeGate у цього сканера не вимикається. Voyager відрізняється від Eclipse тим, що він дорожчий, якісніше та може зчитувати штрихові коди з більшої відстані. У сканері MS-9540 можна вимкнути функцію CodeGate та його, також як MS9520, можна використовувати для автоматичного зчитування штрих-кодів — цей сканер можна встановити на підставку та використовувати як стаціонарний. Ручні одноплощинні лазерні сканери штрих-коду: MS9520, MS9540, MS5145 застосовуються у магазинах, що торгують одягом, взуттям, мобільними телефонами, комплектуючими ПК та ін.

Багатоплощинні лазерні сканери Metrologic з можливістю ручного використання

Сканер штрих-кодов MS7120 OrbitMetrologic MS6720 —недорогий багатоплощинний сканер, зручний для ручного сканування штрих-кодів. Сканер MS-6720 автоматично зчитує штрих-код, тому його можна поставити на підставку та використовувати як стаціонарний сканер штрихових кодів.

Metrologic MS7120 Orbit — компактний багатоплощинний сканер, призначений для застосування як стаціонарний сканер. Він не займає багато місця, та якщо важлива економія робочого простору та при цьому повинна бути висока швидкість сканування, то варто зупинити свій вибір на даній моделі. Сканер штрих-кодів MS7120 Orbit — не призначений для ручного сканування, але при необхідності його можна взяти у руку та зчитувати штрих-код великогабаритного товару.

Багатоплощинна лазерні сканери штрихових кодів: MS7120 Orbit та MS6720 рекомендуються для торгових підприємств, де потрібно автоматично зчитувати штрих-код, при цьому, досить часто потребує ручного сканування: аптеки, міні-маркети, гастрономи, продуктові магазини, заправні станції.

Багатоплощинні стаціонарні лазерні сканери Metrologic, що встановлюються на касовий стіл

Сканери MS7220 ArgusSCAN та MS7320 InVista встановлюються прямо на касовому столі, мають високу швидкість сканування та можуть моментально зчитувати штрих-код у будь-якому положенні. Скануючий модуль сканера MS7320 InVista встановлюється на гнучкій ніжці на невеликій основі, внаслідок цього досягається економія робочого простору. Обидва сканери мають однакові параметри сканування та відрізняються тільки по конструкції. ArgusScan, на відміну від InVista, володіє меншими габаритами та має чотири варіанти кріплення. InVista бесшумніше ArgusScan, скануючий модуль кріпиться на гнучкій ніжці та він може бути довільно орієнтований у просторі. MS7220 ArgusSCAN та MS7320 InVista рекомендуються для торгових підприємств з високим потоком покупців: супермаркет, гіпермаркет, дискаунтер та ін.

Багатоплощинна стаціонарні лазерні сканери Metrologic, що вбудовуються у касовий модуль

У місцях інтенсивних продажів, там де особливо важлива швидкість та точність сканування, встановлюються високошвидкісні багатоплощинні стаціонарні лазерні сканери: Metrologic MS860i Mini-Slot та серії MS7600 Horizon, які можуть сканувати штрих-код у будь-якому положенні. Сканери MS860i та MS7600 призначені для вбудовування у касовий стіл та не займають робочий простір. Модель MS860i випускається з 1992 року, активізація сканера відбувається після торкання сенсорної панелі. Серія MS7600 Horizon почала виготовлятися в 2002 році, замість сенсорної панелі у ньому застосовується інфрачервоний датчик, тому перехід в активний стан відбувається при піднесенні предмета до вікна сканера. Багатоплощинні вбудовувані стаціонарні лазерні сканери Metrologic MS860i та MS7600 Horizon застосовуються на торгових підприємств з високим потоком покупців: супермаркет, гіпермаркет, дискаунтер та ін.

Бездротові ручні сканери Metrologic

IS1000 — бездротовий ручний лазерний сканер, призначений для промислового застосування. Може зчитувати штрих-коди на відстані до 40 метрів від базової станції. Витримує падіння на бетонну підлогу з висоти 1.5 метра. MS9530 Voyager RF — ручний одноплощинний лазерний сканер, який є бездротовою версією сканерів серії MS9500. Дані від сканера до базової станції передаються по радіоканалу на частоті 434 МГц. Максимальна відстань до базової станції може досягати 30 метрів. З однією базовою станцією одночасно можуть спілкуватися до 5 сканерів. Бездротові ручні сканери Metrologic застосовуються на підприємствах у промисловості, у службах транспорту, логістики — у місцях, де необхідна свобода доступу та переміщення.

Сканери штрих коду Metrologic користуються заслуженою популярністю у споживачів — усі сканери штрих-коду Metrologic в каталозі товарів.

Задати питання

Що ще почитати по темі

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA