Сканери DPM кодів

Сканери DPM — для зчитування DPM (кодів безпосереднього маркування) використовуються спеціалізовані сканери штрихових кодів.

У сканерах для DPM кодів застосовується особлива, спеціалізована технологія підсвічування DPM коду, спеціальна оптична система захоплення зображення, а також спеціалізоване програмне забезпечення, «зашите» у сканер для розпізнавання отриманого за допомогою оптичної системи «фотографії» DPM коду. Головна вимога до сканерів DPM — це зчитування DPM коду у будь-яких умовах, особливо там, де немає часу на вторинне сканування: конвеєрна збірка та контроль, потокове сканування.

DS3508-HD — спеціалізований сканер Motorola серії DS3508, який оптимізований для зчитування дрібних штрихових кодів 2D високої щільності та кодів прямого маркування Direct Part Marking (DPM).

DS457-DP — компактний сканер з можливістю стаціонарного встановлення, як і у всіх сканерах серії DS457, є повна комплексна підтримка штрих-кодів 1D та 2D, а також додана функція розпізнавання кодів DPM.

DS3578-DP — бездротовий сканер з промисловим захистом для комплексного сканування з підтримкою IUID для штрих-кодів 1D, 2D та кодів прямий маркування DPM.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA