Cканер Zebra DS3508

DS3508 — це серія захищених цифрових сканерів Zebra, котра призначена для ефективного збору даних у складних умовах промислових та виробничих підприємств. Ці сканери, розроблені на основі інноваційних технологій цифрового імідж-сканування, дозволяють швидко та точно зчитувати одномірні та двомірні штрихові коди, зображення та коди прямого маркування (DPM).

Серія складається з декількох модифікацій: DS3508-SR, DS3508-HD, DS3508-DP, DS3500-ER.

Сканер DS3500-ER оптимізований з метою сканування різних типів штрих-кодів у широкому діапазоні дистанцій — від відстані дотику до 9,14 м! Широкий діапазон робочих відстаней сканування цього дротового імідж-сканера дозволяє персоналу виконувати кілька завдань за допомогою одного й того ж пристрою, що підвищує продуктивність праці, особливо в умовах складу.

DS3508-SR — сканер підвищеної міцності забезпечує швидкий збір повного набору даних у складних умовах промислового підприємства. Це дротовий пристрій, спроектований з використанням революційної технології цифрового імідж-сканування, забезпечує надзвичайно швидке та точне зчитування штрих-кодів 1D та 2D, а також обробку зображень — завдяки чому воно є ідеальним рішенням для виробничих ліній та інших, швидко мінливих, умов.

DS3508-HD — це сканер, що пропонує такий самий рівень ергономічності, надійності та продуктивності, як і вся серія DS3500, оптимізований для повнофункціонального зчитування двомірних кодів (2D.) З його допомогою співробітники можуть обробляти мініатюрні 2D коди високої щільності, які широко застосовуються у таких областях, як складське зберігання, транспортування, логістика та виробництво. Цей потужний імідж-сканер зчитує всі штрих-коди 1D та 2D, а також всі типи кодів прямого маркування компонентів (DPM) з найвищою швидкістю.

DS3508-DP — цей сканер комплектується патентованим передовим програмним забезпеченням EZ-DPM, яке забезпечує швидке сканування кодів маркування різноманітних розмірів та щільності, у тому числі кодів DPM, котрі важко зчитуються. На виробничих підприємствах — шум верстатів, не найкраще освітлення, все це значною мірою ускладнює сприйняття оператором сигналу сканера про успішне закінчення операції сканування. У сканерах серії MOTOROLA DS3508 ця проблема врахована: встановлені яскраві світлодіоди, звуковий сигнал з налаштуванням гучності та вібросигнал в ручці, які забезпечують підтвердження сканування та істотну економію робочого часу.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA