Сканер штрих-коду для прямого маркування

Пряме маркування деталей або маркування DPM практичний та довговічний спосіб нанесення необхідної інформації у штрих-коді безпосередньо на саму деталь. Наш замовник з продажу запчастин зіткнувся з такою проблемою, що він продавав нові запчастини, а недобросовісні механіки підприємства, яке ці запчастини оплатило, ставили старі запчастини, а нові перепродували. В даному випадку пряме маркування виключило б цей нюанс. Компанія купує запчастину, механік встановлює її та зчитує штрих-код з деталі. Штрихкод наноситься на саму деталь і її неможливо стерти або переклеїти на іншу запчастину.

Сьогодні на ринку існує безліч сканерів штрих-коду, але не всі вони можуть впоратися з таким завданням, як зчитування DPM штрих-коду. До нас на тестування надійшли реальні деталі з підприємства.

Мелкий штрих-код

Для зчитування ми обрали два сканери штрих-коду: CINO F560 та Datalogic QuickScan QW2100. Обидва варіанти відмінно себе зарекомендували у роботі по зчитуванню лінійного штрих-коду з етикетки. Ми почали тестувати, а як же вони впораються з DPM.

QuickScan Lite QW2100

CINO F560

Зазвичай пряме маркування роблять цифро-літерним або двовимірний штрих-код (частіше тип QR-код). Але в даному випадку у нас був лінійний штрих-код Code128.

Image сканер Datalogic QW2100 впорався навіть з самим дрібним штрих-кодом.

DPM сканер Datalogic QW2100

Про вдале зчитування повідомляє звукова та світлова індикація Green Spot.

DPM сканер Datalogic QW2100

Бюджетний сканер виробництва Cino (Тайвань), який не призначений для зчитування такого маркування — впорався з цим завданням на великій деталі. Технологія розпізнавання FuzzyScan з легкістю просканувала DPM штрих-код.

Ручной сканер штрих-кода Cino F560

А ось дрібне пряме маркування він не зміг декодувати.

Ручной сканер штрих-кода Cino F560

Порада наших фахівців: обладнання необхідно підбирати під ваші завдання та перед покупкою протестувати. Інакше можете придбати невиправдано дороге устаткування, функціонал якого набагато більше покриває ваші потреби. Не завжди для вирішення простого завдання необхідний дорогий сканер.

Задати питання

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA