Symbol LS9208

Symbol LS 9208 — сканер штрих-коду, який поєднує виключно високу продуктивність з привабливою ціною. Сканер штрихових кодів Symbol LS 9208 відрізняється також чудовими ергономічними якостями та зручністю експлуатації. Колір корпусу білий або чорний.

Презентаційний сканер штрих-коду LS9208 використовує високопродуктивний процесор та інноваційну систему всенаправленої растеризації, що складається зі 100 скануючих ліній. Принципово новий спосіб накладення растру прискорює процес сканування штрих-кодів: динамічне створення растру виключає можливість появи у ньому «прогалин» та дозволяє швидко зчитувати код від розташування мітки стосовно сканера. Тому сканер штрих-коду Symbol LS 9208 швидше та точніше зчитує сильно спотворені, не чіткі, «дзеркальні» або погано надруковані штрих-коди, у результаті чого підвищується продуктивність праці касирів або комірників.

У сканері Symbol LS 9208 вдосконалена растрова сітка, що зчитує

Пропускна здатність каси при використанні сканера Symbol LS9208 у торгових організаціях значно збільшується, що у свою чергу збільшує виторг та прибуток. У сканера Symbol LS9208 привабливий новий дизайн та два кольори корпусу — чорний та білий. Ця модель добре підходить для будь-якої конструкції касового вузла. Завдяки компактності сканера Symbol LS 9208, його можна розмістити у будь-якому місці прилавка. У той же час сканер зручно тримати у руках, при необхідності просканувати великогабаритний товар, сканер можна легко піднести до товару. Особлива конструкція цього сканера дає можливість використовувати його не тільки як стаціонарний, але і як ручний.

Сканер штрих-коду Symbol LS 9208 зручно тримати в руках, при необхідності просканувати великогабаритний товар, сканер можна легко піднести до товару. Особлива конструкція цього сканера дає можливість використовувати його не тільки як стаціонарний, але і як ручний

Спеціальна конструкція робить сканер штрих-коду Symbol LS 9208 високоудароміцним, це досягається завдяки амортизаторам, встановленим всередині сканера. Витримує падіння на бетонну поверхню з висоти 1.2 м. Не дивлячись на те, що сканера Symbol LS 9208 мають підвищений попит та їх купують дуже багато, у ремонт ця модель потрапляє дуже рідко.

Сканер штрих-коду Symbol LS 9208 сумісний з усіма типами POS-терміналів, може бути підключений по RS-232, USB або PS/2 інтерфейсу. Для вибору необхідного інтерфейсу або кольору корпусу скористайтеся списком моделей (нижче). При необхідності, інтерфейс сканера Symbol LS9208 можна змінити, купивши універсальний кабель з відповідним інтерфейсом. Додатково пропонується регульована підставка, яка забезпечує широкі можливості монтажу пристрою, що полегшує роботу оператора та підвищує продуктивність праці в усіх сферах торгівлі.

Сканер Symbol LS 9208 виконує деактивацію захисної мітки EAS (сумісність з радіочастотами систем захисту від крадіжок Checkpoint), що дозволяє економити дорогоцінний простір POS-терміналу шляхом об'єднання антени деактивації зі сканером. Сканер штрих-коду LS 9208 працює з інструментом програмування Symbol Scan 1-2-3 на базі ПК, що спрощує програмування сканера.

Особливості та переваги сканера штрих-коду Symbol LS 9208

Купити сканер штрих-коду Symbol LS 9208 ви можете на нашому сайті. Виберіть модель, на сторінці товару зробіть замовлення, уточніть кількість та адресу доставки. Ми працюємо на всій території України. Купити Symbol LS 9208 у Дніпропетровську ви можете у нас в офісі — з 9:00 до 17:30.

Загальні характеристики Symbol LS 9208

Компанія «Восток» є зареєстрованим торговим представником компанії Motorola. Всі сканери штрих-коду Symbol, придбані у нас, забезпечуються офіційною гарантією виробника і сервісним обслуговуванням. Запрошуємо до співпраці розробників програмного забезпечення і дилерів. Відвідайте розділ «Для дилерів». Реєструйтеся на нашому сайті.

Задати питання

Що ще почитати по темі

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA