DS3578-SR

DS3578-SR — це базова модель серії DS3578 — бездротові промислові сканери лінійних штрихових кодів 1D та 2D кодів різних форматів.

DS3578-SRFU0100IR — це комплект зі сканера DS3578-SR2F005WR, кабелю, кредла STB3578-CF007WR та блоку живлення.

Вбудована підтримка Bluetooth робить непотрібним кабельне з'єднання з комп'ютером, дозволяючи співробітникам вільно переміщатися по робочому простору. Продуктивність, ефективність та безпека роботи при цьому підвищуються. Більш того, відсутність кабелю скорочує простої від можливих обривів та зламів кабельного з'єднання — загальне слабке місце ручних пристроїв, що використовуються на виробництві. Промисловий захист класу IP65 дозволяє працювати зі сканером практично у будь-яких умовах — сканер повністю захищений від пилу та захищений від струменя води. Для роботи у морозильній камері рекомендується придбати кілька змінних акумуляторів.

Модель DS3578-SR призначена для спрощення процесу інвентаризації при високошвидкісному скануванні у найважчих виробничих умовах — від великого складу до підсобного приміщення виробничого підприємства, де швидкісне сканування забезпечує швидкий та точний збір інформації для підвищення продуктивності та зменшення числа помилок. На розвантажувальному майданчику сканування штрих-коду на коробках, піддонах або транспортних накладних забезпечує автоматичне узгодження постачань та прискорену обробку нових надходжень. Можливість сканування лінійних та 2D кодів дозволяє оперативно обробляти кодування пакування, склад палет, збір серійних номерів та супровідної інформації. При складуванні та комплектації товарів швидкісне сканування дозволяє визначити, де продукт повинен бути розміщений, а також переконатися у його правильному розміщенні, що практично виключає помилкові вимоги на поповнення запасів та запобігає зниженню продажів. При відвантаженні швидкісне сканування допомагає переконатися, що потрібний товар відправлений відповідному замовнику, та знизити втрати через неправильних завантажень.

Задати питання

Файли для завантаження

Описание продукта
Сервисное описание DS3578
DS3578_servis.pdf(pdf, 1`845 kB)
Техническое описание DS3578
DS3578.pdf(pdf, 593 kB)

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA