MS5145 Eclipse

MS5145 Eclipse — ручний одноплощинний лазерний сканер штрих-коду, розроблений на заміну застарілої моделі MS6220L. Оснащений технологією CodeGate та скануючою системою, що дозволяє зчитувати код з мінімальною товщиною ліній в 0,1 мм. MS5145 зчитує всі стандартні лінійні коди. Джерело випромінювання — лазерний діод видимого спектра 650 mn. Звукова та світлова індикація.

Сканер моделі Metrologic MS5145 Eclipse є нащадком сканера MS 9540 Voyager, але має менші розміри. Основна відмінність нової моделі у тому, що вона поставляється без підставки та може бути використана тільки у ручному режимі роботи. У сканера MS5145 Eclipse застосована технологія Code Sense Mode — сканер перебуває у стані очікування зчитування до тих пір, поки у його полі зору не з’явиться штрих-код. Інші предмети, які не мають маркування, не активізують сканер. Дана технологія дозволяє знизити витрати електроенергії та збільшити термін служби сканера.

Metrologic MS5145 Eclipse оснащений патентованою технологією CodeGate та може використовуватися для вирішення самих різних завдань. Технологія CodeGate дозволяє націлювати сканер на потрібний штрих-код та передавати дані простим натисненням кнопки. Завдяки цьому Eclipse є чудовим інструментом для сканування з меню, роботи на торговій стійці, обробки документів та обліку майна.

Функціональні можливості сканера Metrologic MS 5145:

Сканер MS5145 Eclipse, завдяки своїй високотехнологічної «начинці», має велику робочу дистанцію та велику ширину поля сканування, ніж звичайний CCD-сканер. Роздільна здатність збільшується при віддаленні сканера від штрих коду. Крім того, лазерний промінь пульсує, що полегшує націлювання на штрих-код, потім, коли сканер реєструє штрих-код (CodeSenseTM Mode), лазерний промінь автоматично переходить у режим зчитування та активує CodeGate, що забезпечує швидке та точне сканування.

Серед гідностей сканера MS5145 Eclipse можна відзначити широке поле сканування, що збільшується у міру віддалення сканера від штрих-коду, та можливість сканування штрихових кодів на відстані до 140 мм. Сканер моделі Metrologic MS5145 має невелику вагу та незначні габарити (у порівнянні зі сканерами серії MS9500), що робить його більш зручним у ручному використанні.

Технології сканування дають Metrologic MS5145 Eclipse ряд переваг перед CCD сканерами. Серед них ударостійкість, тривалість роботи, економічність енергоживлення, підвищена ширина захвату лазерного променя. При віддаленні сканера від штрих-коду ширина захвату лазерного променя збільшується. На відміну від інших сканерів Metrologiс, Eclipse використовує унікальну технологію CodeSense Mode.

Для коректної роботи з ПК, сканер необхідно налаштувати, тобто встановити правильні параметри передачі інформації. Сканер штрих-коду Metrologic 5145 Eclipse конфігурується за допомогою програмуючих штрихових кодів, які наведені у керівництві з програмування сканера, у цьому ж керівництві описана процедура програмування всіх моделей сканерів Metrologic для роботи у різних режимах. Для роботи з клавіатурним сканером драйвер сканера не потрібен. Після зчитування штрих-коду дані від сканера Metrologic 5145 Eclipse через клавіатурний порт передаються у ПК (ПК отримує дані від сканера як від звичайної клавіатури). Для роботи зі сканером з портомRS-232C необхідно правильно налаштувати драйвер сканера (програму, що відповідає за взаємодію ПК і сканера).

За допомогою кабелю USB можна з'єднати сканер Metrologic 5145 Eclipse з пристроєм (ПК або POS-системою), що має USB порт та працює під керуванням операційної системи з вбудованою підтримкою USB. При використанні USB не потрібне додаткове програмне забезпечення: дані, передані від сканера через USB порт, передаються також як і дані від сканера, що працює у режимі емуляції клавіатури.

Сканер може застосовуватися разом з багатоплощинними стаціонарними сканерами у місцях з високим потоком покупців, для сканування важкодоступних штрихових кодів, нанесених на великогабаритний товар. Також його можна порекомендувати для використання у магазинах, де не потрібно часто сканувати штрих-код, наприклад, у магазинах, що торгують одягом, взуттям, мобільними телефонами, комплектуючими для ПК та ін.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA