Сканери Zebra Technologies

Зведений огляд сканерів штрихових та 2D кодів від Zebra

Асортимент сканерів штрихових кодів MOTOROLA здатний задовольнити будь-які потреби у сфері зчитування штрих-кодів: у касах магазину, біля ліжка пацієнта, на лінії серійного виробництва, у складських проходах. Компанія MOTOROLA завжди зможе запропонувати сканер, який оптимальним чином підходить для вирішення будь-яких конкретних завдань. Будучи світовим лідером в області рішень для зчитування штрих-кодів, компанія MOTOROLA пропонує найширший та функціонально насичений асортиментний ряд сканерів. У продуктовій лінійці представлені ручні сканери, з підтримкою режиму «вільні руки», комбіновані (ручний режим/режим вільні руки) та для стаціонарного встановлення.

Купити сканер штрих-кодів Zebra — в асортименті є пристрої здатні зчитувати штрих-коди 1D та 2D, штрих-коди PDF417, зображення, підписи, RFID-мітки, мітки прямого маркування деталей (DPM), спеціальні штрих-коди у нижній частині чеків (MICR). Підтримка системи оптичного розпізнавання символів (OCR) дозволяє зчитувати текст з документів.

Сканери штрихових кодів загального призначення

СЕРІЯ DS6800 — двомірні матричні імідж-сканери

DS6800

DS6878-SR. Цей бездротовий двомірний імідж-сканер DS6878-SR дозволяє оптимізувати ключові робочі процеси у роздрібній торгівлі та в інших галузях, та звести до мінімуму кількість помилок. Це зручний та простий у використанні пристрій здатний зчитувати всі види штрих-кодів (1D, 2D, PDF) зі швидкістю лазерного сканера. За допомогою презентаційної станції (опція), що підтримує режим «вільні руки», цей імідж-сканер дозволяє сканувати підписи, документи, фотографії, текст у документах та навіть зчитувати числову інформацію у нижній частині чеків.

Motorola DS 6878-SR

Сканер DS6878-DL, як і всі представники серії DS6878, забезпечує найвищу швидкість сканування кодів 1D/2D. Крім того, він здатний не тільки зчитувати, але й здійснювати аналіз кодів PDF417. Цей універсальний пристрій дозволяє автоматизувати процедуру ідентифікації та перевірки віку, та прискорити процес заповнення заявок про надання кредиту, платіжних форм та ін. у самих різних галузях, включаючи роздрібну торгівлю, охорону здоров'я та інші галузі.

DS6878-HD. Бездротовий імідж-сканер DS6878-HD дозволяє виробникам електроніки обмежитися використанням одного доступного за ціною пристрою, здатного зчитувати практично всі типи штрих-кодів, що застосовуються при збиранні електронних компонентів. Цей універсальний пристрій демонструє високу швидкість сканування кодів 1D/2D, характерну для серії DS6878, та оптимізований для читання штрих-кодів 1D, 2D, PDF417 з високою щільністю та низькою контрастністю.

DS6878-HC. Цей бездротовий двомірний імідж-сканер, який витримує застосування дезінфікуючих засобів, допомагає запобігти медичних помилок, а також підвищити безпеку пацієнтів та продуктивність праці медперсоналу. Багатий набір функцій цього сканера відповідають унікальним потребам медичних установ. Серед його особливостей: простий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, відсутність дротів завдяки технології Bluetooth та гнучкі можливості встановлення для оптимізації робочого простору на пересувному комп'ютері/пересувній робочій станції (COW/WOW).

Серія DS6700

ds6700

DS6707-SR — імідж-сканер 1D/2D дозволяє оптимізувати бізнес-процеси у найрізноманітніших галузях завдяки поєднанню простоти використання за принципом point-and-shoot з високою продуктивністю сканування та введенням зображень.

DS6707-HD — цей універсальний цифровий імідж-сканер дозволяє виробникам електроніки обмежитися використанням одного доступного за ціною пристрою, здатного зчитувати практично всі типи штрих-кодів, що застосовуються при збиранні електронних компонентів — зокрема штрих-кодів 1D, 2D, PDF417 з високою щільністю та низькою контрастністю.

DS6707-DC — крім характерної для всієї серії DS6700 високої продуктивності сканування, сканер забезпечує введення повнорозмірних документів. Найвища чіткість сканування дозволяє обробляти найрізноманітніші документи-від медичних рецептів до вантажних накладних — що спрощує та здешевлює ведення звітності.

DS6707-DP — цей сканер забезпечує максимальну гнучкість збору даних завдяки здатності зчитувати практично всі штрих-коди 1D та 2D, а також коди прямого маркування компонентів (DPM). Цей унікальний сканер загального призначення ідеально підходить для галузей, в яких використовується широкий спектр різних типів даних (охорона здоров’я, аерокосмічний сектор, автомобілебудування).

DS6707-HC — цей двомірний імідж-сканер, що витримує застосування дезінфікуючих засобів, дозволяє медперсоналу зчитувати практично будь-які штрих-коди, а також обробляти зображення, підписи та документи. Це дозволяє лікарням та клінікам автоматизувати та захистити від помилок процедури збору даних за місцем надання медичних послуг та за його межами, а також підвищити якість медичного догляду та забезпечити дотримання медичних нормативів.

DS6708-SR — цей імідж-сканер 1D/2D дозволяє оптимізувати бізнес-процеси у найрізноманітніших галузях завдяки поєднанню простоти роботи за принципом point-and-shoot з високою продуктивністю сканування. DS6708-SR має всі можливості моделі DS6707-SR, за винятком введення та пересилання зображень. Також доступна версія з вбудованою настільною підставкою.

DS6708-DL — цей сканер підтримує зчитування штрих-кодів 1D/2D у різних площинах та комплектується вбудованим агентом, який дозволяє працювати зі штрих-кодами PDF417. Ідеально підходить для автоматизації перевірки віку та ідентифікації особи, а також для автоматичного заповнення документів у різних сферах діяльності.

Серія DS4208

ds4208

Ручний сканер DS4208-SR, пропонований за доступною ціною, забезпечує високу продуктивність при зчитуванні двомірних зображень. Він здатний зі швидкістю лазерного сканера зчитувати штрих-коди 1D/2D з паперових етикеток та з дисплеїв мобільних телефонів, планшетів та ін.

Сканер DS4208-HC укладений у корпус, стійкий до впливу дезінфікуючих засобів. Він здатний зчитувати штрих-коди 1D/2D на браслетах пацієнтів, фармацевтичних препаратах, матеріалах для аналізу, а також на дисплеях мобільних телефонів, планшетів та ін.

Модель DS4208-HD забезпечує таку ж високу продуктивність, як у моделі DS4208-SR, а також дозволяє зчитувати практично всі типи штрих-кодів, що застосовуються при збиранні електронних компонентів — у тому числі штрих-коди 1D, 2D, PDF417 з високою щільністю та низькою контрастністю.

Модель DS4208-DL, як і ручні сканери серії DS4208, забезпечує високу швидкість сканування кодів 1D/2D. Крім того, ця модель здатна не тільки зчитувати, а й аналізувати коди PDF417. Цей універсальний пристрій дозволяє автоматизувати процедуру перевірки віку та верифікації особи, а також заповнення заявок про надання кредиту, платіжних форм та ін. у найрізноманітніших сферах діяльності, включаючи роздрібну торгівлю, охорону здоров’я та інші галузі.

Лінійні імідж-сканери LI4278

LI4278

Бездротовий лінійний імідж-сканер LI4278 забезпечує чудову швидкість зчитування штрихкодів 1D та здатний зчитувати маркування з великої відстані. Такі особливості, як чудова оптична система та можливість зчитування кодів з різної відстані, істотно спрощують робочий процес та підвищують продуктивність праці у роздрібній торгівлі, легкій промисловості, на виробництві, у готельному бізнесі та в освітньому секторі. Є комплекти для використання сканеру у ручному режимі та для роботи без використання рук.

Лазерні сканери

Лазерний сканер LS4208 забезпечує виняткову продуктивність при зчитуванні великої кількості штрихкодів. Скрізь, де необхідно швидко ввести та обробити дані — від касового пункту у магазині роздрібної торгівлі або в аптеці до госпіталю або складу — цей ергономічний сканер допомагає підвищити ефективність та продуктивність праці.

LS2208 — доступний за ціною, ергономічний та легкий пристрій LS2208 забезпечує швидке та надійне зчитування штрихових кодів. Широкий діапазон робочих відстаней сканування робить його ідеальним рішенням для підприємств роздрібної торгівлі, медичних установ, навчальних закладів та державних організацій.

LS2208

LS1203 — цей доступний за ціною, довговічний, високоякісний лазерний сканер здатний зчитувати всі лінійні (1D) штрихові коди та ідеально підходить для невеликих підприємств роздрібної торгівлі. Застосування цього сканеру мінімізує потребу у ручному введенні даних при проведенні будь-яких транзакцій та процедур інвентаризації у будь-якому місці — від розрахунково-касового вузла до складського приміщення.

LS1203

LS1203-HD — цей ручний сканер призначений для виробників електроніки, яким необхідно сканувати компактні штрихові коди 1D високої щільності на друкованих платах для відстеження використання деталей, при контролі якості та при виконанні інших операцій.

CS3000 — компактні сканери серії CS3000 пропонуються за доступною ціною. Їх можна легко носити у кишені або на шнурі.

Сканер штрих-коду Symbol CS 3070

Серія включає дві моделі, кожна з яких підтримує пакетний режим або передачу даних у реальному часі через Bluetooth. Ці інноваційні пристрої забезпечують новий рівень цінової доступності для зчитування штрихкодів 1D.

CS3000

Сканери штрихових кодів загального призначення з підтримкою режиму «Вільні руки»

Двовимірні матричні імідж-сканери

СЕРІЯ DS9808

DS9808

DS9808-SR — цей високопродуктивний цифровий імідж-сканер виконаний в унікальному гібридному форм-факторі, який забезпечує найвищий комфорт та простоту використання у ручному режимі сканування та у режимі сканування «вільні руки». Завдяки рекордній швидкості зчитування штрихкодів 1D та 2D пристрій DS9808-SR забезпечує новий рівень продуктивності праці та пропускної спроможності пункту продажів, а також пропонує інтегровані засоби сумісності з системою Checkpoint EAS.

DS9808-LR — ця модель має таку ж інноваційну гібридну конструкцію та таку ж рекордну продуктивність, як і модель DS9808, але відрізняється можливістю зчитування кодів 1D у ручному режимі з більшої відстані. Можливість сканування на відстані до 45,7 см (18 дюймів) робить цю модель ідеальним касовим рішенням для підприємств роздрібної торгівлі, які пропонують габаритні або важкі товари, котрі важко витягти з візка покупця.

DS9808-LL — модель DS9808-DL має таку ж гібридну конструкцію та продуктивність при зчитуванні штрихкодів 1D/2D, як і DS9808-LR. Крім того, вона комплектується вбудованим агентом, який дозволяє користувачам декодувати та аналізувати коди PDF417. Підходить для автоматизації процедури перевірки віку та ідентифікації, а також для автоматичного заповнення форм у різних сферах діяльності.

DS9808-DL — сканер має таку ж гібридну конструкцію та продуктивність при зчитуванні штрихкодів 1D/2D, як і DS9808-LR. Крім того, ця модель комплектується вбудованим агентом, який дозволяє користувачам декодувати та аналізувати коди PDF417. Сканер підходить для автоматизації процедури перевірки персоналу та ідентифікації, а також для автоматичного заповнення форм у різних сферах діяльності.

DS9808-R — це перший комбінований пристрій з можливістю зчитування штрихкодів 1D/2D та читання радіочастотних RFID-міток, здатний працювати у ручному та у стаціонарному режимах «вільні руки». Результат: унікальна гнучкість, що дозволяє адаптуватися до практично будь-якого типу технології керування інвентаризацією у роздрібній торгівлі — за допомогою єдиного економічно ефективного пристрою.

СЕРІЯ DS9208

DS9208

DS9208-SR — презентаційний імідж-сканер DS9208-SR здатний зчитувати практично будь-які штрих-коди на різних поверхнях, у т. ч. штрих-коди 1D на паперових етикетках, штрих-коди 2D на електронних дисплеях мобільних телефонів, планшетів та ін.

Motorola DS9208

Цей імідж-сканер забезпечує комфортні умови роботи у стаціонарному та ручному режимах. Крім того, сучасна конструкція та малі розміри цього сканеру дозволяють розмістити його навіть в обмеженому просторі на касовій стійці.

DS9208-DL — цей сканер має всі можливості моделі DS9208-SR та додатково комплектується вбудованим агентом, який дозволяє користувачам декодувати та аналізувати коди PDF417. Ідеально підходить для автоматизації процедури перевірки віку та ідентифікації, а також для автоматичного заповнення форм у різних сферах діяльності.

СЕРІЯ DS457

DS457

DS457-SR — цей стаціонарний сканер забезпечує можливість швидкого масового сканування у різних галузях. Цей компактний імідж-сканер може використовуватися автономно або інтегруватися у середовища з обмеженнями по робочому простору з метою реалізації можливостей сканування світового класу у мобільних комп’ютерах, кіосках самообслуговування, медичних комплексах, лотерейних терміналах та ін.

DS457-SR пропонує максимально можливу робочу дальність при скануванні широкого спектру штрих-кодів.

Сканер за своїми характеристиками відмінно підійшов для використання у проекті автоматизації обліку на виробництві та складах.

DS457-DL — ця модель на додаток до можливостей сканера зі стандартною дальністю зчитування DS457-SR підтримує аналіз водійських ліцензій. На підприємствах роздрібної торгівлі сканер DS457-DL дозволяє автоматично заповнювати заявки на кредити та дисконтні картки, а також легко та безпомилково ідентифікувати співробітників та відвідувачів.

DS457-HD — ця модель є такою ж компактною і демонструє найвищу продуктивність, як і інші моделі серії DS457. Модель HD оптимізована для сканування мініатюрних 2D кодів високої щільності, які широко використовуються на виробничих підприємствах і сервісних організаціях.

DS457-DP — ця модель, як і DS457-HD, підтримує сканування кодів високої щільності, а також використовує нові алгоритми, які гарантують надійне читання будь-яких кодів прямого маркування компонентів.

СЕРІЯ RS 507

RS507

RS507 — це бездротовий Bluetooth сканер дозволяє додати можливість сканування у режимі «вільні руки» до практично будь-якого мобільного комп’ютера Motorola. Чудова ергономіка сканера забезпечує користувачу неперевершену свободу пересування та зручність роботи — незалежно від того, наскільки великі руки в оператора та чи надіті на них рукавички. Найвища швидкість — на рівні лазерних сканерів — радикально підвищує продуктивність праці при роботі з різними форматами упакування при виконанні різних складських операцій.

Лазерні сканери

LS9203i — це продуктивний та доступний за ціною сканер, який ідеально підходить для невеликих підприємств роздрібної торгівлі. Високоякісна оптика забезпечує надійне зчитування даних, навіть якщо ці штрих-коди мають велику щільність. Цей комбінований пристрій дозволяє користувачеві у процесі сканування вибирати найзручніший для нього спосіб роботи — режим «вільні руки» або ручний режим.

LS9203i

LS7808 — сканер вбудовується у прилавок, що дозволяє підприємству роздрібної торгівлі прискорити процес касового контролю та не загромаджувати поверхню прилавку. Завдяки чудовому коефіцієнту успішного зчитування з одного проходу та інтегрованим засобам підключення до системи EAS цей сканер дозволяє значно прискорити касове обслуговування покупців.

LS7808

LS7708 — цей сканер призначений для розміщення на прилавку та покликаний підвищити пропускну здатність контрольно-касового пункту. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, велике вікно сканування та гнучке керування забезпечують можливість інтенсивної роботи у найскладніших умовах. У сканері інтегровані засоби для підключення до системи EAS.

LS7708

MS12XX — промисловий стаціонарний сканер, модифікація MS12xx забезпечує максимальну універсальність, представлений у двох варіантах виконання: з підтримкою нечіткої логіки (FZY) та у ширококутному варіанті (WA). Модель MS12xx FZY пропонує максимальні робочі дистанції, навіть у випадку погано продрукованих та малоконтрастних штрихкодів — завдяки чому є ідеальним рішенням для автоматичного сканування на конвеєрних стрічках, складальних лініях та ін.

motorola MS 1200

MS954 — цей сканер, один із найбільш компактних, легких та яскравих стаціонарних сканерів на сьогоднішньому ринку, ідеально підходить для використання в обмеженому просторі, наприклад у кіосках, терміналах, медичному діагностичному обладнанні та інструментах, ігрових пристроях та пунктах контролю доступу.

Сканери штрихових кодів підвищеної міцності

Двомірні матричні імідж-сканери для промисловості

СЕРІЯ DS3578


DS3578-SR — цей бездротов ий високопродуктивний сканер DS3578-SR забезпечує можливість збору даних у складних промислових умовах. Він спроектований з використанням революційної технології цифрового імідж-сканування та забезпечує надзвичайно швидке та точне зчитування штрихкодів 1D та 2D. Інтегрований модуль Bluetooth дозволяє співробітникам вільно переміщуватися територією підприємства, а сертифікація на відповідність вимогам FIPS 140-2 забезпечує безпеку державного рівня.

DS3578-HD — ця модель, завдяки поєднанню революційної технології цифрового імідж-сканування та вбудованому модулю Bluetooth, забезпечує найвищу продуктивність та гнучкість використання у промислових умовах. За допомогою цього сканера працівники можуть обробляти мініатюрні 2D коди високої щільності, які застосовуються у таких областях, як складське зберігання, транспортування, логістика та виробництво. Навіть малі компоненти з невеликими етикетками зі штрих-кодом можна легко просканувати. Сертифікований на відповідність вимогам стандарту FIPS 140-2.

DS3578-DP — цей бездротовий сканер зчитує всі штрих-коди 1D та 2D, а також всі типи кодів прямого маркування компонентів (DPM) з найвищою швидкістю. У цей потужний пристрій, спроектований з використанням революційної технології цифрового імідж-сканування серії DS3578, інтегровано патентоване програмне забезпечення EZ-DPM. Воно забезпечує швидке зчитування кодів маркування різноманітних розмірів та щільності, у тому числі кодів DPM, котрі складно прочитати. Сертифікований на відповідність вимогам стандарту FIPS 140-2.

DS3578-ER — цей бездротовий сканер спроектований з використанням тієї ж революційної технології цифрового імідж-сканування, що і вся серія DS3578. Він оптимізований для зчитування різних типів штрихкодів у широкому діапазоні відстаней — від відстані дотику до 9,14 метрів! За допомогою одного такого пристрою підвищеної міцності можна сканувати будь-які штрих-коди 1D або 2D як на об'єкті, котрий працівник тримає у руці, так і на об'єкті, розташованому на найвищій полиці сховища. Сертифікований на відповідність вимогам стандарту FIPS 140-2.

СЕРІЯ DS3508

DS3508

DS3508-SR — сканер підвищеної міцності забезпечує швидкий збір повного набору даних у складних умовах промислового підприємства. Цей дротовий пристрій, спроектований з використанням революційної технології цифрового імідж-сканування, забезпечує надзвичайно швидке та точне зчитування штрих-кодів 1D та 2D, а також обробку зображень — завдяки чому він є ідеальним рішенням для виробничих ліній та інших швидко мінливих умов.

DS3508-HD — це сканер що пропонує такий самий рівень ергономічності, надійності та продуктивності, як і вся серія DS3500, оптимізований для повнофункціонального зчитування двовимірних кодів (2D.) З його допомогою співробітники можуть обробляти мініатюрні 2D коди високої щільності, які широко застосовуються у таких областях, як складське зберігання, транспортування, логістика та виробництво. Цей потужний імідж-сканер зчитує всі штрих-коди 1D та 2D, а також всі типи кодів прямого маркування компонентів (DPM) з найвищою швидкістю.

DS3508-DP — цей сканер комплектується патентованим передовим програмним забезпеченням EZ-DPM, яке забезпечує швидке сканування кодів маркування різноманітних розмірів та щільності, в тому числі і кодів DPM, що складно прочитати.

DS3500-ER — сканер оптимізований для сканування різних типів штрихкодів у широкому діапазоні дистанцій — від відстані дотику до 9,14 метрів!. Широкий діапазон робочих відстаней сканування цього дротового імідж-сканера дозволяє персоналу виконувати кілька завдань за допомогою одного пристрою, що підвищує продуктивність праці в умовах складу.

СЕРІЯ MT2090

MT2090

MT2090-SD — цей пристрій поєднує простоту сканера з інтелектуальністю мобільного комп’ютеру та має ергономічний форм-фактор з пістолетною ручкою. Підтримка бездротового підключення за стандартом 802.11a/b/g спрощує сканування на всій території підприємства — завдяки чому цей сканер є ідеальним рішенням для проведення інвентаризації, а також для відстеження переміщення матеріалів, контролю якості та захисту від помилок у виробничих середовищах. Сертифікація за стандартом FIPS 140-2 забезпечує відповідність найсуворішим нормативам безпеки.

MT2090-HD — цей сканер має функціональність моделі MT2090-SD, а також дозволяє зчитувати практично всі типи штрихкодів, що застосовуються під час збирання електронних компонентів — у тому числі штрих-коди 1D, 2D, PDF417 з високою щільністю та низькою контрастністю. Сертифікований на відповідність вимогам стандарту FIPS 140-2.

MT2090-DP — цей сканер зчитує всі штрих-коди 1D та 2D, а також всі типи кодів прямого маркування компонентів (DPM) з найвищою швидкістю. Цей компактний пристрій володіє усіма особливостями серії MT2090 (бездротове підключення та ергономічний форм-фактор з пістолетною ручкою) та забезпечує користувачеві максимальну простоту та зручність при роботі з DPM-додатками в умовах виробництва та складського зберігання. Сертифікований на відповідність вимогам стандарту FIPS 140-2.

СЕРІЯ MT2070

MT2070 

MT2070-SD — цей компактний пристрій поєднує простоту сканеру з інтелектуальністю мобільного комп'ютеру та має ергономічний форм-фактор з пістолетною ручкою. Різні варіанти підключення (бездротове за технологією Bluetooth, дротове, пакетний режим) забезпечують високий ступінь гнучкості, що дозволяє задовольнити різноманітні бізнес-потреби у сфері роздрібної торгівлі, складського зберігання та ін. Сертифікація за стандартом FIPS 140-2 забезпечує відповідність найсуворішим нормативам безпеки.

MT2070-HD — цей сканер має функціональність моделі MT2070-SD, а також дозволяє зчитувати практично всі типи штрих-кодів, які застосовуються при складанні електронних компонентів — у тому числі штрих-коди 1D, 2D, PDF417 з високою щільністю та низькою контрастністю. Сертифікований на відповідність вимогам стандарту FIPS 140-2.

MT2070-DP — сканер зчитує всі штрих-коди 1D та 2D, а також всі типи кодів прямого маркування компонентів (DPM) з високою швидкістю. Пропонуючи можливості серії MT2070 (функціональність та ергономічний форм-фактор з пістолетною ручкою), це компактний пристрій забезпечує користувачеві максимальну простоту та зручність при роботі з DPM-додатками в умовах виробництва та складського зберігання. Сертифікований на відповідність вимогам стандарту FIPS 140-2.

Лазерні сканери підвищеної міцності

LS3578-ER — цей бездротовий сканер зчитує 1D штрих-коди на малих та великих відстанях. Цей сканер підвищеної міцності володіє найбільшим радіусом дії — він зчитує етикетки на відстанях від 0,64 см до 13,7 м, що спрощує роботу з предметами, що знаходяться на піддонах та полицях, а також обробку крихітних штрихових кодів у списках вибору на малих відстанях.

LS3578-FZ — бездротовий промисловий сканер, пропонує найвищі показники по продуктивності, надійності та ергономічності для жорстких умов промислових об'єктів (майданчики, склади, оптові бази, виробничі підприємства, роздрібні магазини). Завдяки технології нечіткої логіки працівники можуть швидко та точно сканувати пошкоджені, забруднені та погано надруковані штрих-коди (1D).

LS3408-ER — цей дротовий сканер зчитує штрих-коди 1D у найскладніших умовах — навіть при розташуванні етикеток на неоднаковій відстані. Цей сканер володіє найбільшим радіусом дії — він сканує етикетки на відстанях від 0,64 см до 13,7 м, що спрощує роботу з предметами, що знаходяться на піддонах та полицях, а також зчитування крихітних штрихових кодів у списках вибору на малих відстанях.

LS3408-FZ — сканер зчитує всі штрих-коди 1D, навіть пошкоджені чи забруднені. Цей сканер підтримує технологію нечіткої логіки, яка забезпечує швидке та точне сканування пошкоджених, забруднених та погано надрукованих штрих-кодів, характерних для промислових середовищ. Цей пропонований за доступною ціною ручної сканер має легку ергономічну конструкцію та забезпечує продуктивність та довговічність. Він є ідеальним рішенням для використання у легкій промисловості, в установах охорони здоров'я та у роздрібній торгівлі. Це простий у використанні пристрій практично не вимагає навчання персоналу, а його функціональність гарантує успішне сканування з першого проходу.

Серія MT2000

MT2090-SL и MT2090-ML — пристрої серії MT2090 поєднують простоту сканера 1D з інтелектуальністю мобільного комп'ютера та мають ергономічний форм-фактор з пістолетною ручкою. Підтримка бездротового підключення по стандарту 802.11a/b/g спрощує сканування на всій території підприємства. Завдяки технології Motorola для введення підписів цей пристрій здатний сканувати навіть пошкоджені та низькоякісні штрих-коди 1D. Пропонуються дві моделі — модель стандартної дальності (MT2090-SL) та модель середньої дальності (MT2090-ML), яка здатна зчитувати штрих-коди на відстанях від 2,54 см до 4,87 м. Сертифікований на відповідність вимогам стандарту FIPS 140-2.

MT2070-SL и MT2070-ML — ці пристрої серії MT2070 поєднують простоту сканера 1D з інтелектуальністю мобільного комп'ютера та мають ергономічний форм-фактор з пістолетною ручкою. Різні варіанти підключення (бездротове за технологією Bluetooth, дротове, пакетний режим) забезпечують високу ступінь гнучкості, що дозволяє задовольнити різноманітні бізнес-потреби у сфері роздрібної торгівлі, складського зберігання та ін. Пропонуються дві модифікації — модель для роботи на стандартних відстанях сканування ( MT2070-SL) та версія зі збільшеною відстанню сканування (MT2070-ML), яка здатна зчитувати штрих-коди на відстанях від 2,54 см до 4,87 м. Сертифікований на відповідність вимогам стандарту FIPS 140-2.

OEM

SE4500 — OEM-модуль сканера лінійних та 2D кодів. Складається з фотоматриці та декодера. Використовується у сканерах Symbol та терміналах збору даних Motorola. Також поставляється у вигляді OEM-модуля для розробників обладнання автоматизації промислових та виробничих підприємств.

SE4500

Scanner SDK

Інструментарій розробника Scanner SDK дозволить вам з легкістю створювати повнофункціональні додатки. На додаток до зчитування штрих-кодів він дозволяє обробляти зображення, керувати звуковою та світлодіодною сигналізацією, з легкість налаштовувати параметри, оновлювати вбудоване програмне забезпечення та ін. Крім того, SDK дозволяє реалізувати виконання декількох додатків на одному комп'ютері та їх одночасну взаємодію з одним або декількома сканерами.

123SCAN2

123SCAN2

Утиліта для конфігурації сканерів Motorola. Конфігураційна утиліта 123Scan2 підтримує безліч функцій, які заощаджують робочий час та, відповідно, зменшують витрати на розгортання сканерів Motorola та керування ними. Простий у роботі графічний користувальницький інтерфейс та патентований «майстер» налаштування дозволяють без значних зусиль та у рекордно короткий час організувати роботу зі сканерами. Це ПЗ — вперше у галузі  дозволяє автоматично виявляти всі сканери та встановлювати з ними двосторонній зв'язок без процедури зчитування штрих-коду. Ще одна можливість, також вперше в галузі, дозволяє оновлювати прошивку без втрати наявних налаштувань. Після поновлення утиліта 123Scan2 в автоматичному режимі повторно завантажує всі наявні налаштування.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA