Cканер штрих-кодів Voyager MS-9540

Сканер штрих-коду випускається з декількома типами інтерфейсів: стандартний RS-232, розрив клавіатури, різні модифікації RS-232 (наприклад, для підключення до POS-терміналів IPC). Незначне споживання електроенергії (втім, як і у більшості ПЗС-сканерів) дає можливість живити сканер від POS-термінала. Тим самим знижується загальна вартість касової системи, зростає її надійність та поліпшується зовнішній вигляд. У результаті поєднання всіх перерахованих вище якостей, Voyager MS-9540 можна назвати одним з кращих серед ручних лазерних сканерів на сьогоднішні. У багатьох випадках він є оптимальним вибором для роботи на касовому вузлі у складі POS-термінала.

Сканер штрихових кодів Voyager MS9540 може працювати як у стаціонарному, так і у переносному режимі. Модель MS9540 відмінно підходить для облікових програм та сумісна з системами керування складами, системами обліку торгових підприємств, POS-системами, програмою 1С. Від моделі MS9520 сканер штрих-коду MS9540 відрізняється наявністю кнопки ручного сканування.

CodeGate — система сканування, яку можна використовувати в усіх додатках та програмах, включаючи POS-термінали, обробку документів, інвентаризацію та ін. CodeGate працює спільно з системою автоматичної активації Honeywell. Операторам необхідно поєднати лазерну лінію зі штрих-кодом, а потім натиснути кнопку, щоб передати дані у систему обліку. Ця функція особливо актуальна у тому випадку, якщо на пакуванні товару або на обладнанні декілька штрих-кодів, наприклад, серійний номер партії, код товару та номер замовлення.

У стаціонарному режимі робота сканера штрих-кода Voyager MS9540 нічим не відрізняється від моделі Voyager MS9520. Сканер Voyager Ms9540 здатний декодувати стандарт RSS (Reduced Space Symbology), який застосовується у сферах охорони здоров'я, фармацевтичному виробництві, торгівлі медичними препаратами. Завдяки високій швидкості сканування сканер Metrologic Voyager MS9540 швидко та упевнено зчитує штрих-код. Це грає ключову роль при обслуговуванні покупців та збільшує пропускну спроможність кас. Модель MS9540 має попит вже досить давно та встигла зарекомендувати себе одним з кращих сканерів штрих-кодів у своєму класі.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA