Zebra SE4500

SE4500 — сканер лінійних та 2D кодів, OEM-модуль, складається з фотоматриці та декодера. Використовується у сканерах Symbol та терміналах збору даних Zebra. Також поставляється у вигляді OEM-модуля для розробників обладнання автоматизації промислових та виробничих підприємств.

Модуль SE4500 зчитує практично будь-які одномірні та двомірні коди, а також нерухомі зображення та відео. Забезпечує універсальність до багатьох додатків; дозволяє розробляти пристрої, що пропонують безліч видів збору даних.

Процесор з частотою 624 МГц, швидкісний затвор датчика та патентоване короткоімпульсне підсвічування. Виключно стійке зчитування рухомих об’єктів. Забезпечує екстраординарну швидкість зчитування одномірних та  двомірних штрихових кодів. Збільшена продуктивність незалежно від типу додатку.

Рамка наведення — добре помітна центральна точка допомагає гарантувати швидке та точне сканування навіть при яскравому сонячному світлі.

Мініатюрний, полегшений форм-фактор — цей модуль додає менш ніж десять грамів до ваги пристрою та забезпечує максимум функціональності та введенню зображень. Низьке енергоспоживання — рішення для живлення від акумуляторів мобільних пристроїв, тепер заряду акумулятора вистачає на всю робочу зміну.

Три види механізмів що відповідають різним робочим діапазонам і додаткам

Сумісний з командними інтерфейсами SSI та SNAPI. Розширює універсальність програми за допомогою швидкого та простого підключення та підтримки вдосконалених властивостей та функціональної взаємодії між перетворювачем зображення та хостом.

Додатковий набір розробника ПЗ (SDK). Надає звичні платформи Microsoft Windows 98, 2000 та XP для швидкої розробки додатків, які легко інтегруються воточення, яке призначене для користувача.

Задати питання

Файли для завантаження

Описание продукта
Спецификация SE4500 англ.
Motorola_SE4500.pdf(pdf, 309 kB)

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA