Сканер штрих-коду 1С

Сканер штрих-коду 1с

Основні інтерфейси підключення сканера штрих коду до ПК та 1С — RS-232, USB, PS/2, Bluetooth.

Підключення до 1С по RS-232 (COM, послідовний порт) — самий традиційний спосіб підключення сканера штрих-кодів до 1C, для роботи сканера необхідна наявність драйвера підтримки сканера по RS 232 у програмі 1С. Подія зчитування коду, який надійшов з COM-порту, обробляється автоматично, незалежно від дій користувача. При підключенні по RS 232 користувачеві немає потреби виконувати додаткові операції перед зчитуванням коду. Досить зчитати код, а програма вже виконає необхідну операцію у відповідності з внутрішніми налаштуваннями.

USB —  інтерфейс підключення, що набрав популярність, який витісняє інтерфейс RS 232.

Сканер штрих коду 1с

Для роботи сканера у режимі введення з клавіатури досить просто під'єднати сканер до USB-порту, операційна система визначить його як пристрій введення.

Сканер штрих-коду Argox AS-8000

Результати сканування передаються у програму, начебто користувач набрав їх на клавіатурі. У цього способу є переваги, а також недоліки. Наприклад, для автоматичної обробки різних документів, бланків, продукції при простому підключенні та режимі введення з клавіатури програма не може автоматично визначити, що сканується: продукція, дисконтна карта або документ. Щоб отримати можливість автоматичної обробки подій (результатів сканування) USB-сканер необхідно під'єднати у режимі емуляції COM-порту.

PS/2 або у розрив клавіатури — у даний час сканера з таким інтерфейсом купуються в основному для застарілих систем, там, де необхідно замінити старий сканер, який вийшов з ладу, або у випадку, якщо у ПК немає USB-порту. При підключенні по PS/2 зчитаний штриховий код передається, ніби він був введений з клавіатури, курсор повинен знаходитися у потрібному полі або осередку програми 1C.

Bluetooth — по цьому інтерфейсу підключаються деякі моделі бездротових сканерів штрихових кодів. При підключенні по Bluetooth сканер передає дані у режимі емуляції COM-порту, необхідний драйвер підтримки та налаштування у 1C:Підприємство або 1С:Бухгалтерія. З підключенням по Bluetooth є певні складнощі та нюанси при налаштуванні обладнання та програм.

Префікс сканера штрих-коду. За замовчуванням сканер штрих-коду при скануванні штрихового коду товару передає значення та символ повернення, це аналогічно тому, як якщо б ви натискали після сканування клавішу ENTER на клавіатурі комп'ютера. Для сканування штрих-коду товару у програмі 1С необхідно натиснути клавішу F7 (повернення каретки). Щоб постійно не натискати F7, потрібно додавання спеціального символу — префікса, тобто набір символів, які сканер штрих-коду відсилає перед відправленням даних зчитаного штрихового коду. Як префікс використовують в основному значення «150» (ASCII-код клавіші F7). Цей спосіб підійде і для сканера з USB-інтерфейсом у тому випадку, якщо немає можливості встановити драйвер емуляції COM-порту.

1C + сканер штрих-кодів, робота з різними версіями та конфігураціями

Наші замовники часто стикаються з проблемою, коли дилери та техпідтримка 1С ставлять запитання: «А навіщо вам сканер у Бухгалтерії?» Якщо якусь операцію можна автоматизувати, її слід автоматизувати та не витрачати дорогоцінний час! Підключення сканера штрихових кодів у бухгалтерії необхідно для автоматичного пошуку та обробки документів. Підніс накладну, марковану штриховим кодом, до сканера — і програма автоматично знайшла цей документ, відкрила його або поставила відмітку про повернення підписаної накладної.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA