Zebra LS3578-FZ

LS3578-FZ — бездротовий сканер штрихових кодів підвищеної міцності з інтегрованим адаптером Bluetooth.

LS3578-FZBU0100UR — комплектація з USB підключенням базової станції до ПК.

LS3578-FZBR0100UR — комплектація з RS-232 інтерфейсом для підключення до робочої станції.

Бездротовий сканер Symbol LS3578-FZ використовують технологію нечіткої логіки, яка дозволяють швидко та безпомилково зчитувати пошкоджені, брудні та погано надруковані одномірні (1D) штрихові коди, які часто зустрічаються у промислових умовах. На виробництві, на складі, у розподільчому центрі, на фабриці або у роздрібному магазині — сканер Symbol LS3578-FZ пропонує неперевершену продуктивність та надійність, а також ергономічний форм-фактор, який забезпечує зручність використання під час довгих робочих змін. Крім того, інтегрований адаптер Bluetooth забезпечує надійну та безпечну передачу даних між сканером та хостом, у тому числі мобільним комп'ютером підвищеної міцності для стаціонарного монтажу в транспортних засобах VC5090.

VC5090-MA0QM0GH7WR — модифікація VC5090 з повнорозмірним екраном та зовнішньою клавіатурою.

Без проводу між сканером та сервером, співробітники можуть легко переміщатися по робочому простору. Це підвищує продуктивність праці та ефективність та, у той же час, підтримує постійну актуальність даних про запаси ланцюга постачань. Крім того, відсутність дроту скорочує час простоїв, викликаних обривом кабелю. Це поширена точка відмови ручних пристроїв у промислових об'єктах.

Високоміцна конструкція для збільшення часу безвідмовної роботи — це сканер підвищеної міцності Symbol LS3578-FZ розроблений для додатків з великою кількістю операцій сканування та несприятливими умовами експлуатації. Передові методики тестування на ударостійкість гарантують надійну роботу пристрою — попри неминучі випадкові падіння. Пристрій захищений від пилу та вологи, а його вихідне вікно стійке до подряпин та втоплено у корпус для максимальної міцності. Все це дозволяє уникнути непотрібних простоїв обладнання та значних витрат на його заміну.

На додаток до підвищеної продуктивності праці, Symbol LS3578-FZ забезпечує скорочення сукупної вартості володіння. Міцна конструкція для промислового використання та кілька вбудованих інтерфейсів пропонують справжню простоту plug-and-play для вашої серверної системи, сьогодні та у майбутньому.

Підтримка технології Remote Scanner Management (RSM) забезпечує виявлення, налаштування та оновлення пристроїв з віддаленого центру керування, що дозволяє значно скоротити час та витрати на ці операції.

Задати питання

Що ще почитати по темі

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA