Сканер Zebra DS6878-SR

Бездротовий імідж-сканер Motorola DS6878-SR призначений для щоденної роботи у різних галузях промисловості та сферах торгівлі.

DS6878-SR

DS6878-SR може зчитувати всі стандартні штрих-коди (1D, 2D та PDF417) як на етикетках, так і на дисплеях ПК та мобільних пристроїв. Додаткова презентаційна станція дає можливість сканування підписів, документів та фотографій; оптичне розпізнавання символів (OCR) — розпізнавання тексту документів, а зчитування магнітних символів (MICR) забезпечує розпізнавання цифр у нижній частині чеків.

Motorola DS 6878-SR

Сканер DS6878-SR простий у керуванні, надійний в експлуатації, а також у нього низька сукупна вартість володіння (TCO).

Технологія сканування DS6878-SR заснована на революційному модулі сканування MOTOROLA SE4500, яка стирає кордони між лазерним скануванням 1D та імідж-скануванням 2D. Сканер забезпечує продуктивність лазерного сканування 1D для штрих-кодів 2D. Можна сканувати навіть пошкоджені та низькоякісні штрих-коди, причому практично безпомилково. Використовуючи сканер DS6878-SR, у вас зникне необхідність точно поєднувати сканер та штрих-код. Промінь сканера дозволяє працювати практично при будь-якому освітленні. У результаті, підвищується пропускна здатність касового вузла та продуктивність персоналу. Bluetooth, яким оснащений сканер DS6878-SR, дає можливість бездротової свободи переміщення на відстані до 100 метрів від комп'ютера. Технологія Bluetooth версії V2.1 з EDR забезпечує підвищений рівень безпеки та керування енергоспоживанням (захист передачі даних між сканером та комп'ютером).

Motorola Symbol DS6878-SR

Сканер DS6878-SR відноситься до категорії промислових, він розрахований на щоденне використання протягом усього дня в умовах виробництва. Це пристрій від MOTOROLA відповідає найвищим критеріям стійкості до падінь на бетонну підлогу — 1,8 м. Герметизація IP43 захищає чутливі електронні компоненти від пилу та вологи. Це все гарантує надійну роботу, попри неминучі щоденні падіння, удари, попадання вологи та пилу.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA