VC6000

VC6000 — серія промислових комп'ютерів — транспортний термінал збору даних, що монтується.

Серія VC6000 на ринку України представлена ​​моделлю Motorola VC6096 — цей ТЗД компактніший та легший попередньої моделі VC5090.

ТЗД VC6096 відрізняється міцним захищеним корпусом та орієнтований на підприємства, що працюють в області транспортних перевезень та логістики. Цей промисловий компактний комп'ютер може встановлюватися у будь-які транспортні засоби як бортовий комп'ютер, комунікатор, навігатор та термінал збору даних. Також VC6096 наділений повнофункціональними комунікаційними можливостями та підтримує всі сучасні інтерфейси зв'язку: GSM, GPRS, GPS, що дозволяє водієві завжди бути на зв'язку з операторами та диспетчерами. Вбудований GPS-модуль допомагає вибрати оптимальні маршрути та орієнтуватися на місцевості.

Інтерфейси SAE J1708 та SAE J1939 дозволяють підключатися до телеметричної шині великовантажних автомобілів для отримання даних у реальному часі. Рішення дозволяє організувати збір найважливіших даних: пробіг автомобіля, місце розташування, тривалість експлуатації, час відправлення та прибуття, параметри та режими роботи.

Універсальна архітектура Motorola з процесором XScale PXA270 з частотою 624 МГц та операційною системою Microsoft Windows Mobile 6.1 Professional підтримує широкий спектр додатків.

3.5G GSM HSDPA WWAN підтримує одночасну передачу звуку та даних, а також має у своєму розпорядженні достатню пропускну здатність для роботи більшості додатків з інтенсивним потоком даних. Вбудована 802.11a/b/g WLAN.

Посилена конструкція: клас вологостійкості IP64, алюмінієва основа корпусу, який розроблений для роботи в екстремальних умовах.

Набір мікросхем SiRFstarIII GSC3ef/LP GPS — автономна підтримка GPS для додатків, що використовують функцію точного визначення місця розташування, сумісний з SUPL1.0. Кольоровий 6,5-дюймовий сенсорний дисплей роздільною здатністю 640х480 пікселів забезпечує гарні кути огляду та легкість читання інформації при будь-якому освітленні.

Сумісність з MSP — просте та рентабельне централізоване віддалене керування.

Надає об'єм оперативної пам'яті 128 МБ RAM/256 МБ Flash, необхідний для забезпечення стійкої продуктивності у додатках, що працюють з базами даних. Роз'єм для карти microSD забезпечує додатковий обсяг пам'яті та розширену функціональність. Високоякісні гучномовець, мікрофон та приймач.

П'ять програмованих клавіш — для спрощення робочих процесів та підвищення продуктивності водія.

Бездротове з'єднання WPAN: Bluetooth v2.0, Клас II (до 3 Мбіт/сек.) Забезпечує можливість роботи з модемами, принтерами, гарнітурами та іншими пристроями.

Задати питання

Що ще почитати по темі

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA