Що вибрати: термінал збору даних або сканер штрих-коду з пам`яттю?

Покупці при виборі ТЗД (термінал збору даних) задають питання, а може достатньо буде сканера штрих-коду з пам'яттю?

ТЗД відрізняється від сканера тим, що не тільки зчитує штрих-код товару, а й має можливість ввести дані про кількість, назву продукції, провести інвентаризацію, оприходувати товар, зібрати замовлення покупця та закрити товарну накладну.

ТЗД

На ТЗД встановлюється віддалений робочий стіл 1С: Підприємство. У такому випадку ТЗД з ПЗ стає ключовим елементом автоматизації.

Для чого потрібен термінал збору даних?

ТЗД для торгівлі

Сканери для передачі даних використовую зв'язок Bluetooth, передаючи інформацію на ПК через кредл, підключений до комп'ютера. Радіус дії невеликий (50-100 м). ТЗД передає дані через бездротові точки доступу Wi-Fi. У бездротових точок доступу радіус набагато більше, ніж у Bluetooth. Поставивши точку доступу, можна покрити площу складу або магазину, таким чином автоматизувавши роботу організації. Організувати «вбивцю черг», прискорити процес інвентаризації, а також налагодити оперативне приймання та відвантаження товару.

ТЗД для магазину

Мобільна переоцінка товарів.

Мобільний принтер етикеток

Сканер штрих-коду з пам'яттю тільки збере штрих-коди товарів та вивантажить їх з бази на ПК.

Сканер с памятью

Для автоматизації складських та торгових процесів — купуйте термінал збору даних. Для зручної роботи існує ТЗД зі сканером на пальці у вигляді кільця для звільнення рук оператора.

ТЗД вільні руки

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA