Як вибрати термінал збору даних

Як вибрати термінал збору даних?

З усього різноманіття терміналів збору даних, представлених на ринку, ми відібрали оптимальні моделі, які підходять для вирішення різних завдань обліку. У сучасному світі будь-якому бізнесу необхідні ростучі темпи розвитку. З'являється все більше співробітників, яким потрібно забезпечити швидкісний доступ до даних у будь-якому місці. Компанія «Восток» пропонує термінали збору даних, які здатні задовольнити потребу бізнесу у збільшенні швидкості введення та обробки даних.

Якщо ви розбираєтеся у характеристиках цих пристроїв, то зможете підібрати та купити ТЗД у розділі: «Термінали збору даних». Додатково можна скористатися функцією — підбір терміналу збору даних за характеристиками, а також порівняти термінали збору даних.

Якщо вам необхідна допомога у підборі терміналу збору даних, ви можете отримати консультацію за тел.: 056 720-90-37 або прочитати рекомендації та поради наших фахівців на нашому сайті.

Ціна терміналів збору даних

Ціна на ТЗД визначається його функціональністю, виробником та ступенем захисту. Крім того, є окремі підвиди — RFID термінали збору даних та термінали збору даних зі сканером DPM (для зчитування кодів прямого маркування DPM) — ціни цих моделей «ексклюзивні», але для вирішення деяких бізнес-задач без цих терміналів не обійтися.

Галузеві рекомендації

Виробники терміналів збору даних

Основні бренди представлені в Україні — «Моторола», «Касіо», «Хонівелл», «Аргокс», Alien Technology. Крім цього, є менш відомі виробники, але випускають якісні та доступні за ціною ТЗД для малого та середнього бізнесу

Термінали збору даних Zebra — широкий спектр моделей — від бюджетних початкового рівня, до суперзахищених мобільних комп'ютерів. Термінали Motorola можуть оснащуватися різними модулями сканування: 1D, 2D, 2D-PDM, а також RFID-модулем. Крім широкого асортименту моделей, до терміналів «Моторола» пропонуються сервісні пакети та величезний асортимент аксесуарів.

Термінали збору даних Касіо — різноманітність моделей незначна. Але девізом для терміналів «Касіо» може стати фраза: «Легше, надійніше, швидше!» В асортименті Casio є мегапопулярні моделі, причому, вони мають високий попит як у підприємств малого та середнього бізнесу, так і у промислових гігантів.

Термінали збору даних Хонівелл. На українському ринку асортимент моделей не надто широкий, частина найцікавіших та інноваційних моделей поставляється виключно під певні проекти.

Термінали збору даних Аргокс — моделей цієї торгової марки на ринку України представлено небагато, але співвідношення ціни та якості дозволяє продукції цього виробника займати значну частку у сукупних обсягах продажів.

Термінали збору даних Alien Technology. Всі ТЗД цієї компанії оснащуються RFID модулем. Модуль сканування штрихових кодів може бути 1D або 2D.

Обмін даними 

Важливо визначитися — як та по яких каналах будуть передаватися дані між терміналом та базою даних: підключення до ПК по USB або бездротовими комунікаціями BT, Wi-Fi 802.11n (a/b/g), GSM та CDMA. Застосування терміналу збору даних вже само по собі передбачає певний ступінь мобільності співробітників. Але важливо розуміти, що буде необхідно у кожному конкретному випадку: якщо робота здійснюватиметься на території підприємства та там є покриття бездротової мережі, то досить терміналу з Wi-Fi -модулем. Якщо це буде робота на виїзді, наприклад, мобільний менеджер або виїзна інвентаризація, то можливі два варіанти — off-lane та on-lane. У першому випадку термінал можна вибирати тільки з BT або USB — всі дані вивантажуються по приїзду в офіс. У другому випадку необхідний ТЗД з GSM-і/або CDMA-модулем — можна організувати постійний обмін даними між терміналом та центральною базою даних.

Віддалений робочий стіл (RDT) на ТЗД — восьма версія 1С: Підприємства — забезпечує можливість автоматичного налаштування робочого столу під розміри екрану.

Це дуже зручно та з успіхом використовується для роботи з терміналами збору даних.

Захищеність терміналів збору даних

Моделі із захистом IP67 — ці термінали збору даних працюють після занурення у неагресивну рідину: DT-X8, MC9590.

Скануючі модулі

Скануючі модулі, встановлені на терміналах збору даних, можуть відрізнятися за дальністю зчитування (далекобійні ТЗД), а також бути поворотними або взагалі виноситися за межі корпусу, як наприклад, у моделі WT4090.

Програмне забезпечення для терміналів збору даних

Кліверенс-Софт — цей продукт можна порівняти з 1С:, але тільки для терміналів збору даних. Передбачений весь необхідний для обліку та збору даних функціонал, а також конфігурація — при необхідності її можна налаштувати під особливості бізнес-процесів конкретного підприємства.

Гудс — програмний продукт для ТЗД, який вдало поєднує простоту використання та функціональність.

SDK — практично всі виробники надають комплект для розробки програмного забезпечення.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA