ТЗД та 1С

Основні варіанти зв'язку 1С та терміналу збору даних

Файловий обмін — це найпростіший спосіб зв'язку ТЗД та — цей варіант «працює» у разі, якщо з терміналом збору даних поставляється програмне забезпечення для обміну даними.

Віддалений робочий стіл — найбільш універсальний спосіб зв'язку ТЗД та 1С. За допомогою зовнішньої обробки та налаштування інтерфейсу в 1С можна зробити практично все що хочеться. Термінал у цьому варіанті працює як сканер штрихових кодів, пристрій введення та демонстрації даних. Потрібна організація бездротового зв'язку по Wi-Fi.

Передача данных с крановых весов в терминал

Компонента. Розробників програмного забезпечення для терміналів збору даних досить багато. Найчастіше IT-відділи великих компаній та корпорацій самостійно розробляють софт для термінала під спеціалізовані завдання.

ТЗД та 1С Підприємство

Також є універсальне програмне забезпечення, яке забезпечує 90% необхідної функціональності.

1С на терміналі збору даних

Можна виділити програмне забезпечення Goods (Гексагон) та Клеверенс Софт (Клеверенс).

ТЗД з 1С

Mobile SMARTS для «1С: Підприємства», підключення ТЗД до «1С: Підприємство».

Mobile SMARTS для «1С: Підприємства» продається у вигляді драйверів для терміналів збору даних. Будь-який такий драйвер — це готовий комплект програм, у який входить все необхідне для підключення обладнання до «1С: Підприємство» будь-якої версії.

Драйвери ліцензуються (купуються) на кожен конкретний термінал збору даних. У комплект постачання драйвера включені всі необхідні компоненти, включаючи редактор конфігурацій Mobile SMARTS для мобільного пристрою.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA