Для чого потрібен термінал збору даних (ТЗД)

Для розвитку підприємства будь-якої галузі необхідне впровадження сучасних технологій обліку та контролю руху товарів, аналізу та збереження інформації. Використання терміналів збору даних (ТЗД) допоможе швидко та ефективно вирішити питання там, де потрібно проводити швидкий, точний облік, контроль та обробку даних, при чому людський чинник максимально усувається.

Терминал сбора данных Urovo i6310

Термінали збору даних — це мобільний міні-комп'ютер із вбудованим лазерним або ПЗЦ (CCD) сканером штрих-коду, має процесор, пам'ять, клавіатуру (або сенсорний дисплей), дисплей та може працювати в автономному режимі.

Великою популярність сьогодні користуються термінали збору даних UROVO и Point Mobile.

Де використовуються термінали збору даних?

У торгівлі та складському господарстві:

Point Mobile PM550

Термінали для громадського використання на підприємстві:

Використання у ресторанному бізнесі:

Сфера використання терміналів збору даних не обмежується зазначеними можливостями. У терміналі можуть одночасно знаходяться програми для рішення декількох завдань. Можливість підключення до ТЗД додаткових пристроїв дозволяє розширювати можливості обладнання. Деякі моделі терміналів мають можливість підключення до принтерів для друку штрих-кодів. Поєднання зі зчитувачем магнітних карт, інфрачервоними портами, модулями для радіопередачі та іншими допоміжними пристроями (опційно) дозволяють повністю автоматизувати процес збору, збереження та передачі різноманітної інформації.

Компанія «Восток» пропонує широкий модельний ряд терміналів збору даних. Наші спеціалісти підберуть вам термінал, а також додаткове обладнання для автоматизації роботи підприємства, що оптимально підходить для рішення ваших завдань. Телефонуйте нам за номером (056) 720-90-37, надсилайте замовлення на електрону пошту vostok@pkf.dp.ua або через форму зворотного зв'язку на сайті.

Задати питання

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA