ТЗД Honeywell

Потужні та ударостійкі, бездротові термінали збору даних розроблені компанією Honeywell з метою задовольнити потреби бізнесу у нарощуванні швидкості введення та обробки даних. На українському ринку асортимент моделей терміналів збору даних «Хонівелл» досить вузький, найцікавіші та інноваційні моделі поставляються виключно під певні проекти.

Honeywell Dolphin 7850 — це мобільний комп'ютер зі зручною пістолетною ручкою. Він розрахований на максимальну кількість сканувань штрих-коду.

Honeywell Dolphin 6500. Корпус Dolphin 6500 зі звуженою клавіатурною частиною, тому обладнання зручно поміщається у руці. Термінал Dolphin 6500 оснащений великим кольоровим сенсорним екраном. У ньому передбачено декілька варіантів клавіатури — 28-клавішна цифрова та 52-клавішна повна буквено-цифрова.

Корпус Dolphin 6500 зібраний якісно

Honeywell Dolphin 6100 — це стильний та надійний мобільний комп'ютер, що забезпечує багатофункціональний збір даних та бездротовий зв'язок у режимі реального часу. Він призначений для вирішення різних завдань (отримання інформації про ціни, у складському обліку, при обслуговуванні покупців, інвентаризація та ін.).

Honeywell Dolphin 6100

Honeywell ScanPal 5100 — це мобільний комп'ютер початкового рівня, легкий та надійний, що забезпечує збір даних та обмін ними при виконанні робіт усередині приміщень, у тому числі отримання та контроль даних, складський облік, обслуговування покупців та підготовку продукції до продажу.

Honeywell Dolphin 99EX — спеціально розроблений для транспортних та логістичних підприємств. Термінал ергономічний та поєднує у собі передові технології бездротового зв'язку, багатофункціональні засоби збору даних та виняткову довговічність. Цей комп'ютер призначений для співробітників першого ешелону, що працюють у самих різних місцях — від вантажної платформи до порога замовника. У Dolphin 99EX використовуються технології бездротового зв'язку, що включає програмно реалізований радіомодуль, забезпечує динамічне перемикання мереж стандартів GSM та CDMA. Це забезпечує поліпшення мережевого покриття та скорочення витрат на придбання та розгортання пристроїв. Вбудований модуль Wi-Fi дає можливість користувачам доступу до необхідних даних з використанням стандарту 802.11n та збереженням підтримки колишніх версій: a/b/g.

Honeywell Dolphin 7600 — знятий з виробництва.

Ціни на термінали збору даних (ТЗД) Honeywell

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA