ТЗД CASIO

Термінали збору даних CASIO — це надійність та функціональність за доступну вартість.

ТЗД CASIO представлені у серіях: Casio DT-930, Casio DT-X7, CASIO DT-X8, Casio DT-X30, CASIO IT-300, Casio IT-800.

У нашому каталозі ви можете підібрати по характеристиках та купити термінал збору даних CASIO. Лідерами продажів є термінали серії Casio DT-930 та CASIO DT-X8.

CASIO DT-930 — мега-хіт продажів минулих років — надійна, недорога, функціональна модель!

CASIO DT-X8 — ця серія змінює лідера та завойовує популярність нині — захист по IP67, все у комплекті, максимальна функціональність при мінімальній вазі!

Casio DT-X7 — термінал збору даних для тривалого сканування — вага терміналу всього 145 грамів, центр ваги точно по середині корпусу, при цьому, сам корпус спроектований таким чином, що термінал ідеально лягає у долоню. Сканер штрихового коду, що знаходиться у верхній частині терміналу, злегка загнутий, тому позбавляє користувача від необхідності нахиляти термінал при роботі.

CASIO IT-300 — термінал збору даних спеціально розроблений з урахуванням потреб роздрібної торгівлі, широкий набір функції у його арсеналі призначений для вирішення найрізноманітніших завдань. Термінал збору даних CASIO IT-300 поєднує у собі простоту, інтуїтивно зрозуміле використання та міцність індустріального обладнання. Великий ємнісний кольоровий дисплей можна використовувати без стилуса, він оптимізований для показування PDF-документів та офісних додатків.

CASIO DT-X5 — ця модель знята з виробництва, сучасний аналог серія DT-X7.

CASIO DT-X11.

CASIO DT-X30.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA