ТЗД Zebra

Купити термінал збору даних Zebra

Компанія Zebra виготовляє термінали збору даних, або, якщо говорити вірніше — мобільні комп’ютери під торговою маркою Symbol. Крім мобільних комп’ютерів під ТМ Symbol виготовляються сканери штрихових кодів для торгівих та промислових підприємств. Серед усіх виробників мобільних комп’ютерів, оснащених сканерами штрихових кодів, продукція компанії Мotorola виділяється, насамперед, асортиментом, а також тим, що охоплює велику кількість розв'язуваних завдань та умов експлуатації. У модельному ряді Symbol є недорогі рішення для малих підприємств та роздрібних магазинів, є суперзахищені моделі для виробничих та промислових підприємств.

Термінали збору даних Motorola

Сервісне обслуговування та забезпечення комплектуючими для терміналів Мotorola, мабуть найкраще з усіх виробників — є у наявності або доступні для замовлення практично всі частини та аксесуари ТЗД: стилуси, ремінці, акумулятори, кнопки сканерів, клавіатури, кредли, блоки живлення, захисні плівки, чохли, автомобільні зарядні пристрої.

Серія VC5090 — транспортні комп’ютери для встановлення на навантажувачі та автомобілі. З приходом фінансової зрілості українських підприємств все більша кількість виробничих та промислових підприємств оснащують склади «дорослим» обладнанням.

WT4090 — гнучкість та свобода рук оператора — швидкість, безпека та ефективність складських, пакувальних та маркувальних процесів.

MC9590 — серія промислових терміналів збору даних, вірніше — промислових мобільних комп’ютерів з рівнем захисту від вологи та пилу IP67!

Motorola MC9190-G має високий ступінь захищеності — IP64, такий захист забезпечує повний захист від пилу та вологи. На цьому терміналі встановлений найкращий у своєму класі 3,7-дюймовий, з високою роздільною здатністю, сенсорний дисплей VGA з підсвічуванням, що дозволяє працювати практично у будь-яких умовах експлуатації та при будь-якому освітленні.

MC3100R/MC3190 — мобільні комп’ютери цієї серії працюють з операційними системами Microsoft Windows Mobile 6.x та Windows CE 6.0. Стандартні програми та можливість розробки власних бізнес-додатків скорочує час та витрати на впровадження. У цій серії є термінали збору даних з регульованою поворотною лазерної скануючої головкою — R-rotating. Завдяки котрій можна сканувати товар під різними кутами для отримання максимально комфортних умов роботи.

MC319Z — мобільні комп'ютери, термінали збору даних Motorola серії MC3190, оснащені RFID модулем.

Моделі MC3000G та MC3090G — це невеликі за розміром, легкі та захищені ручні термінали збору даних. Наявність ручки, з розміщеною на ній кнопкою сканування, полегшують процес сканування та підвищують ефективність роботи персоналу.

Серія MC3000 — це компактні ту, у  той самий час, захищені термінали збору даних для магазинів та складів. Моделі цієї серії володіють широким набором функцій та оснащені скануючою головою, котра обертається, що підвищує ефективність обліку руху товарів та істотно збільшує продуктивність співробітників.

MC2100 — доступна за вартістю та надійна модель для роздрібних складів та магазинів. У серії є різні модифікації з сенсорним екраном (MC2180) та без. Завдяки наявності або відсутності опцій можна значно здешевити рішення автоматизації, підібравши саме ту модифікацію, котра є необхідною для виконання конкретних завдань.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA