Сертифікати відповідності Casio

Термінали збору даних CASIO мають сертифікати відповідності!

Термінали збору даних Casio єдині термінали в Україні, які отримали сертифікати відповідності.

  Термінал збору даних Casio DT-X8

                   Термінал збору даних CASIO IT-300                                                Термінал збору даних CASIO DT-X8

  

                Термінал збору даних CASIO IT-800                                                  Термінал збору даних CASIO DT-930

Компанія Casio — один з провідних постачальників терміналів збору даних у світі. Термінал збору даних — це мобільний комп'ютер з процесором та вбудованою пам'яттю, оснащений сканером штрих-кодів.

Термінал збору даних Casio призначений для швидкого збору інформації про товари та передачі їх в інформаційну систему (центральну базу даних) через певний канал зв'язку (інфрачервоний порт, Bluetooth, WI-FI, дротові з'єднання).

Термінал збору даних також використовують для керування рухом товарів та рішення безлічі інших облікових завдань. Дані зчитуються за допомогою сканера штрих-кодів, обробляються та зберігаються у пам'яті терміналу, а потім вивантажуються у комп'ютер. Деякі термінали комплектуються також RFID-модулями та дозволяють зчитувати дані зі смарт-карт та RFID-міток.

Основна мета використання терміналів збору даних — збільшити продуктивність персоналу магазину, складу або будь-якого іншого підприємства шляхом скорочення часових витрат на проведення багатьох рутинних операцій, а також зниження кількості помилок обліку.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA