Термінали збору даних Symbol/Zebra

Обладнання компанії Zebra призначене для сканування штрихових кодів: термінали збору даних, сканери штрихових кодів, скануючі модулі, сканери 2D-кодів, скануючі OEM-модулі, програмне забезпечення для обробки даних сканування.

Zebra MC9590 — серія промислових мобільних комп'ютерів з рівнем захисту від вологи та пилу IP67 — повний захист від вологи та пилу, занурення у неагресивну рідину глибиною до 1 м!

Zebra WT4090 — максимальна свобода для рук оператора — цей термінал забезпечує колосальне збільшення швидкості роботи співробітника та гнучкості при добірці замовлень, застосування WT4090 значно підвищує безпеку складських процесів.

Zebra MC9190-G — IP64, повний захист від пилу та вологи. На цьому терміналі встановлений найкращий у своєму класі 3,7-дюймовий, з високою роздільною здатністю, сенсорний дисплей VGA з підсвічуванням. Саме завдяки йому можна працювати практично у будь-яких умовах експлуатації та при якому завгодно освітленні.

MC3100R/MC3190 — мобільні комп'ютери цієї серії сумісні з операційними системами Microsoft Windows Mobile 6.x та Windows CE 6.0. Стандартні програми та можливість розробки власних бізнес-додатків скорочує час та витрати на інсталяцію. У цій серії є термінали збору даних з регульованою поворотною лазерною скануючої головкою — R-rotating, завдяки якій можна сканувати товар під різними кутами для отримання максимально комфортних умов роботи.

MC3000G та MC3090G — це невеликі за розміром, легкі та захищені ручні термінали збору даних. Наявність ручки, з розміщеною на ній кнопкою сканування, полегшує процес сканування та підвищує ефективність роботи персоналу.

MC2100 — доступна за вартістю та надійна модель для роздрібних складів та магазинів. У серії передбачені різні модифікації з сенсорним екраном (MC2180) та без нього. Завдяки наявності або відсутності яких-небудь опцій можна значно здешевити рішення автоматизації, підібравши саме ту модифікацію, яка необхідно для вирішення конкретних завдань.

Купити термінали Zebra

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA