Термінали збору даних Symbol/Zebra

Обладнання компанії Zebra призначене для сканування штрихових кодів: термінали збору даних, сканери штрихових кодів, скануючі модулі, сканери 2D-кодів, скануючі OEM-модулі, програмне забезпечення для обробки даних сканування.

Zebra MC9590 — серія промислових мобільних комп'ютерів з рівнем захисту від вологи та пилу IP67 — повний захист від вологи та пилу, занурення у неагресивну рідину глибиною до 1 м!

Zebra WT4090 — максимальна свобода для рук оператора — цей термінал забезпечує колосальне збільшення швидкості роботи співробітника та гнучкості при добірці замовлень, застосування WT4090 значно підвищує безпеку складських процесів.

Zebra MC9190-G — IP64, повний захист від пилу та вологи. На цьому терміналі встановлений найкращий у своєму класі 3,7-дюймовий, з високою роздільною здатністю, сенсорний дисплей VGA з підсвічуванням. Саме завдяки йому можна працювати практично у будь-яких умовах експлуатації та при якому завгодно освітленні.

MC3100R/MC3190 — мобільні комп'ютери цієї серії сумісні з операційними системами Microsoft Windows Mobile 6.x та Windows CE 6.0. Стандартні програми та можливість розробки власних бізнес-додатків скорочує час та витрати на інсталяцію. У цій серії є термінали збору даних з регульованою поворотною лазерною скануючої головкою — R-rotating, завдяки якій можна сканувати товар під різними кутами для отримання максимально комфортних умов роботи.

MC3000G та MC3090G — це невеликі за розміром, легкі та захищені ручні термінали збору даних. Наявність ручки, з розміщеною на ній кнопкою сканування, полегшує процес сканування та підвищує ефективність роботи персоналу.

MC2100 — доступна за вартістю та надійна модель для роздрібних складів та магазинів. У серії передбачені різні модифікації з сенсорним екраном (MC2180) та без нього. Завдяки наявності або відсутності яких-небудь опцій можна значно здешевити рішення автоматизації, підібравши саме ту модифікацію, яка необхідно для вирішення конкретних завдань.

Купити термінали Zebra

Задати питання

Дивіться також

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA