Колективна робота на декількох ТЗД

ПЗ для ТЗД

Основні переваги

Основні операції

Як працює модуль. Облікова система (1С: Підприємство) вивантажує у Mobile SMARTS документ для колективної обробки.

1С Підприємство для ТЗД

Комірники, працюючи з таким документом, бачать роботу колег. Усі перевірки по документу (пересорт, перебір, перевантаження) виконуються за даними колективної роботи (тобто ніхто не зможе насканувати товару більше, ніж потрібно).

Підсумок роботи завантажується назад в облікову систему, де вона бачить і загальну кількість, і результати роботи кожного комірника окремо.

Відмінності роботи з модулем та без модуля.

З модулем. З 1С вивантажується документ для колективної обробки. Робота виконується з одним документом одночасно на декількох ТЗД.

Всі працюють з одним документом, бачать на ТЗД загальний прогрес та роботу колег.

Підсумок роботи завантажується назад в 1С, де видно як загальну кількість, так і результати роботи кожного комірника окремо.

Без модуля. З 1С вивантажуються документи для кожного ТЗД. Наприклад, під час приймання товару, з використанням декількох ТЗД, необхідно створити окремі документи для кожного з них.

Кожен працює зі своїм документом, ніхто не бачить чим займається інший.

Підсумок роботи завантажується назад в 1С, де видно результати роботи кожного комірника окремо (окремі документи) або тільки загальну кількість (при завантаженні в один документ).

Приклад виконання операції «Підбір замовлення».

Розглянемо приклад операції «Підбір замовлення», яку виконують два оператори ТЗД, працюючи із загальним документом.

Включення модуля та вивантаження документа на ТЗД для колективної роботи. Увійдемо у налаштування вивантаження документів та відкриємо налаштування потрібного нам типу документа.

Підбір замовлення в ТЗД

Включимо колективну роботу. Тепер можна вивантажувати колективний документ.

ПЗ підбір замовлення

Налаштування роботи з колективними документами у модулі автозавантаження/вивантаження. Для випадків, коли використовується модуль автозавантаження/вивантаження документів. Увійдемо у налаштування вивантаження потрібного документа, відкриємо формат вивантаження потрібного типу документа 1С. Налаштуємо вивантаження для обраного типу документа, для поля шапки «Виконуваний На Сервері» задамо як довільний код «Колективна робота (…)».

Вибір документа. Після вибору загального документа у кожного оператора ТЗД видно, скільки чоловік з ним працює.

Модуль

Вибір товару. Штрих-код, артикул або код товару можна ввести вручну або просканувати. При підборі замовлення можна сканувати серійний номер. Для того, щоб товар був розпізнаний за серійним номером, без введення основного штрих-коду, в 1С у номенклатури повинен вестися облік за серійними номерами. У процесі сканування видно, хто, скільки та який товар набрав. Кількість вводиться вручну або автоматично, залежно про обраного режиму.

Завантаження документа в 1С. Коли останній оператор ТЗД завершить роботу з колективним документом, його можна завантажити в 1С. Видно результат роботи кожного оператора окремо та загальна кількість набраного товару.

Програми та модулі автоматизації Mobile SMARTS 2008.

Задати питання

Що ще почитати по темі

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA