Термінал збору даних Casio DT-930

Термінали збору даних CASIO серії DT-930 завоювали заслужену популярність — недорогі, надійні, прості у підключенні до програм обліку та контролю. Має попит термінал збору даних CASIO DT-930 M51E. Bluetooth вбудований в DT-930 за замовчуванням та може служити для бездротового з'єднання, наприклад, з принтером етикеток. Вбудований сканер зчитує всі типи стандартних промислових 1D штрих-кодів зі швидкістю 100 сканувань у секунду. Більш висока роздільна здатність(0.127 мм) та значна відстань зчитування, у порівнянні з серією DT-900, (максимум до 450 мм), забезпечує максимальну точність зчитування штрихового коду. CASIO DT-930 має можливість програмно керувати шириною променя, що дозволяє запобігти зчитування сусідніх штрих-кодів. Можна вибрати тип оповіщення про закінчення сканування: зелений індикатор, вібрація, звуковий сигнал або комбінацію цих трьох видів.


Модель CASIO DT-930 розроблена спеціально для роботи в складних кліматичних та виробничих умовах. Максимальна висота падіння становить 1,8 м. Захист від вологи та пилу відповідає вимогам стандарту IP54. Крім того, DT-930 здатний працювати при температурах від -20°С до +50°С. Функція підсвічування клавіш забезпечує роботу з термінала збору даних в умовах недостатньої освітленості, а високотехнологічний STN-дисплей — безпосередньо максимальну яскравість дисплея та використання великого шрифту.

Завдяки функції обміну «текстовими» файлами термінали DT-900 серії можуть бути підключені практично до будь-якої облікової програмі.

На відео показаний процес завантаження групи товарів у термінал збору даних CASIO DT-930.

На відео показаний процес вивантаження групи товарів, штрих-код яких зчитали ТЗД CASIO DT-930, в облікову програму на ПК.

Технічні характеристики

Компанія «Восток» пропонує увесь модельний ряд терміналів збору даних марки CASIO. Наші спеціалісти підберуть термінал, а також додаткове обладнання для автоматизації роботи підприємства.

Задати питання

Що ще почитати по темі

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA