ТЗД Zebra MT2000

Компанія Motorola Solutions є світовим лідером на ринку телекомунікаційної продукції, призначеної для підприємств, організацій та держустанов. Багаторічний досвід новаторських розробок MOTOROLA при випуску терміналів збору даних, мобільних комп'ютерів та бездротових мереж допомагає підприємствам відмовитися від паперового документообігу та використовувати електронний.

ТЗД MOTOROLA Symbol сприяє підвищенню продуктивності праці та скорочення часу на виконання поставлених завдань. Термінал збору даних компанії MOTOROLA дозволяють збирати, передавати та контролювати інформацію на тих ділянках, де раніше це було неможливо зробити.

Нова серія терміналів Symbol MT2000 — одночасно поєднує простоту та інтелектуальні ресурси мобільного комп'ютеру. Цю серію на нашому сайті представляють термінали збору даних. Наявність двох моделей Symbol MT-2090 та Symbol MT-2070 — забезпечує можливість відповідність широкому діапазону потреб користувача. Кожний з цих терміналів являє собою універсальний пристрій, який може оптимізувати більшість бізнес-процесів інтенсивного сканування у різноманітних сферах використання: на всіх етапах виробництва, на підприємствах роздрібної торгівлі, на складах, в установах охорони здоров'я та ін.

Пристрій серії MT2000 можна використовувати одразу після його купівлі. Термінал можна під'єднати до касового апарату, ноутбуку або іншої комп'ютерної системи. Окрім цього, його можна використовувати у якості окремого бездротового мобільного комп'ютеру, що дозволяє працювати у різноманітних програмах: у процесі інвентаризації, товарного обліку та інших бізнес-операціях, зв'язаних зі скануванням штрих-коду.

Цифрова клавіатура, що перемикається, забезпечує легке введення даних незалежно від режиму вводу — цифровий або текстовий. Клавіші, що можна програмувати, дозволяють виконувати різноманітні дії одним натиском, наприклад, друк етикетки на мобільному принтері.

Термінал збору даних серії MT-2000 має вбудовані модулі: Wi-Fi та Bluetooth. Саме вони дозволяють йому працювати з комп'ютером, принтером етикеток одночасно. Підтримка нових протоколів безпеки бездротового зв'язку захищає ваші дані та забезпечує відповідність PCI та іншим стандартам захисту протягом передачі даних. Термінал Motorola серії MT2000 має зручну форму ручки, кольоровий дисплей з роздільною здатністю QVGA, алфавітно-цифрову клавіатуру та простий для користувача інтерфейс.

ТЗД серії MT2000 може поставлятися із вбудованим деактиватором захисник міток, що позбавляє від необхідності купівлі додаткових пристроїв та гарантує йому швидку окупність інвестицій. Ергономічне виконання корпусу — пістолетна ручка та невеликі габарити термінала серії MT2000 — здатні підвищити продуктивність праці персоналу. Серія Symbol MT2000 — яскраве підтвердження того, що компанія Motorola є експертом у промисловому дизайні. Пристрій збалансований, легко лягає у руку, що забезпечує максимальну зручність для користувача навіть при тривалому та інтенсивному процесі сканування.

Компанія «Восток» є зареєстрованим торговим представником компанії Zebra Technologies. Усе обладнання Zebra, зокрема ТЗД серії Symbol, які придбані у нас, забезпечене офіційною гарантією виробника та сервісним обслуговуванням спеціалістами нашої компанії. 

Придбати термінали збору даних Symbol MT-2090 та Symbol MT-2070 ви можете зателефонувавши нам за номером (056) 720-90-37 або через e-mail vostok@pkf.dp.ua. Спеціалісти нашої компанії допоможуть вам підібрати ТЗД, який задовольнить усі вимоги та побажання замовника, доставка здійснюється з Дніпропетровська у Київ, Харків, Одесу, Львів та інші міста України.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA