Argox PT-80 термінал збору даних

Компанія Argox — це одна із світових лідерів-постачальників технічних засобів для штрихового сканування, що спеціалізується на розробці та випуску наступного обладнання: принтерів етикеток, сканерів штрих-кодів, терміналів збору даних. На даний момент продукція ARGOX реалізується більш ніж у 70 країнах світу, і об'єми продажу зростають з кожним роком. Вартість торгового обладнання ARGOX дозволяє придбати якісне обладнання не витрачаючи значні фінансові кошти.

Модельний ряд середнього промислового класу представляє термінал збору даних Argox PT-80. Цей термінал призначений для роботи на складі, на підприємствах роздрібної торгівлі, для обслуговування у міста продажів, а також для вистежування руху товару. ARGOX PT-80 оснащений великим кольоровим сенсорним TFT-дисплеєм, а також 22-клавішною клавіатурою. Клавіатура дозволяє швидко та легко вводити необхідну інформацію у пам'ять терміналу. Сканер штрих-коду типу Linear Image з технологією агресивного сканування, яким оснащений ARGOX PT-80, забезпечує максимальну точність при зчитування основного лінійного кодування штрих-коду на відстані до 395 мм: China Post Code, Code 11, Code 39, Code 93, Code 128, Codabar, EAN-128, EAN 8/13, Interleaved, Matrix, MSI/Plessey, Standard, UPC A/E, UK Plessey, Telepen. Технологія Linear Image дозволяє зчитувати навіть пошкоджені, зігнуті, погано надруковані штрих-коди, а також потерті етикетки. Цей термінал має повністю нерухомий модуль для сканування, який підвищує ступінь його надійності. Повна зарядка літій-іонного акумулятора на 3600 мАг дозволяє користуватися терміналом збору даних до 12 годин без підзарядки. Передавати дані, крім базової станції з USB та RS232 кабелем, можна через Wi-Fi (додаткова опція).

Терминал сбора данных Argox PT-80Технічні характеристики

Компанія «Восток» пропонує термінали збору даних компанії ARGOX. Наші спеціалісти підберуть термінал, а також додаткове обладнання для автоматизації роботи підприємства, що оптимально відповідає рішенню завдань замовника. Телефонуйте нам за номером (056) 720-90-37, замовляйте електронною поштою vostok@pkf.dp.ua або через форму зворотного зв'язку на сайті. Доставка здійснюється з Дніпропетровська у Київ, Харків, Одесу, Львів та інші міста України.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA