Автоматизація обліку продукції, пакувань та формування замовлення

Автоматизація обліку продукції, пакувань та формування замовлення.

Облік продукції та пакувань згідно з вимогами мережевих магазинів (супермаркетів) — фасування та відвантаження вагової продукції повинно відбуватися таким чином: замовлена кількість продукції поштучно зважується, маркується етикеткою з зазначенням ваги та штрих-коду, потім поміщається у пакування, на яку клеїться етикетка із зазначенням загальної ваги продукції в упакування. Таким чином готується кількість згідно з замовленням, а це може бути кілька десятків-сотень пакувань. Одночасно з відвантаженням продукції готуються супровідні документи, серед яких таблиця із зазначенням ваги кожної з пакувань, а також загальною вагою замовлення.

До оптимізації цього процесу, всі підрахунки проводилися вручну на папері, що з дуже великою ймовірністю вносило помилки у результати, а також забирало чимало часу. У свою чергу, більшість мережевих супермаркетів при не відповідності сумарної ваги відвантаженої продукції та ваги, зазначеної у супровідних документах, вводить штрафні санкції або не приймає продукцію від постачальника.

Для автоматизації обліку продукції, пакувань та формування замовлення були використані термінали збору даних Chipher Labs 8001 з прошивкою, що підтримує вагові штрих-коди, а також були внесені налаштування та зміни в облікову програму, для отримання та оброблення інформації, яка одержана з термінала збору даних, та безпосереднього її використання у супровідних документах до замовлення.

В результаті автоматизації та оптимізації операцій перерахунку продукції, що відвантажується, формуванню пакувань значно скоротився час перерахунку відвантаження та підготовки супровідних документів. Всі операції виконуються не двома, а одним співробітником! Крім цього, практично повністю виключені розбіжності між фактичним відвантаженням та інформацією у документах.

Задати питання

Що ще почитати по темі

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA