Компанія «Теплоізол»

Про замовника

Компанія «теплоізоляції» (http://teploizol.kiev.ua/) існує понад 8 років та за цей період вже встигла зайняти передові позиції на ринку України у виробництві високоякісних теплоізоляційних матеріалів на основі спіненого поліетилену.

Про проект

Завдання полягало в тому, щоб вести облік випуску продукції з виробництва на склад готової продукції та переміщати її між різними складами. Рішення було реалізовано на базі 1С: Підприємство за допомогою системи штрихкодування, ваг товарних та сканерів штрих-коду Datalogic QuickScan QW2100 та Cino FM480. Для маркування продукції використовували термоетикетки, надруковані на принтері GODEX DT2. Надійний принтер за доступною ціною з максимальною шириною друку 58 мм.

Спочатку весь процес налагодили в офісі, а потім встановили та впровадили на виробництві у замовника.

Продукція зі штрих-кодом

Для ідентифікації рулонів, які надходять з виробництва на склад, використовується маркувальна етикетка. Етикетка містить штрих-код, вагу та назву продукції.

Дивитися це відео на каналі YouTube

Для приймання з виробництва та переміщення рулонів зі складу на склад комірник використовує ваги, сканер штрих-коду, принтер етикеток та все це обладнання інтегровано в облікову програму.

Маркування продукції

Задати питання

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA