Система відеоспостереження в еліт-клубі «Русская Пирамида»

Компанія «Восток» розробила та здійснила монтаж системи відеоспостереження в еліт-клубі «Русская Пирамида».

Еліт-клуб «Русская Пирамида»

Замовник поставив такі завдання: здійснювати систематичний контроль кількості відвідувачів та дій персоналу, відстежувати події, що відбуваються на автостоянці та літньому майданчику.

Для досягнення поставлених цілей компанія «Восток» встановила вісім відеокамер. Як відеосервер був використаний ПК адміністратора клубу з встановленою платою Patriot Pro-8 Smart. У даній конфігурації система відеоспостереження Patriot Pro-8 Smart розрахована на вісім відеокамер зі швидкістю захоплення 6 кадрів/сек. Такої швидкості запису достатньо, що забезпечити ефективний контроль, при цьому, система дає змогу створити архів достатньої глибини та інформативності (до 1 місяця).

Система відеоспостереження Patriot Pro-8 Smart має високу роздільну здатність відеопідсистеми (704х576) та алгоритм стиску відеокадрів з можливістю пошуку інформації за змінами у кадрі. Саме ця функція дозволяє швидко знаходити необхідну інформацію, здійснювати контроль та облік усього, що відбувається, наприклад, кількості відвідувачів кімнати для кальянів, роботу більярдних столів, роботу бармена.

Про замовника

Еліт-клуб «Русская Пирамида» пропонує гостям прекрасний відпочинок у вишуканій атмосфері. До послуг гостей — більярд, бар, кімната для кальяну.

Адреса клубу: м. Дніпро, вул. Янгеля, 16.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA