«POS-Інтелект» у магазині «Світанок»

На наступному етапі автоматизації процесу торгівлі та роботи системи безпеки у магазині «Світанок», компанія «Восток» встановила програмно-апаратний комплекс «POS-Інтелект».

Застосування цієї системи дозволяє інтегрувати касову систему, облікову програму 1С: Підприємство та систему відеоспостереження в єдиний інформаційний комплекс. Всі операції обліку контролюються як в обліковій системі, так і індексуються у відеоархіву. При виникненні будь-якої нештатної ситуації можна переглянути систему відеоспостереження у магазині та вирішити проблему.

Складові системи «POS-Інтелект»

Приклад роботи POS Інтелекту

Для забезпечення якісного зображення та деталізації до дрібниць компанія «Восток» використовувала відеокамери Samsung Techwin SDC-425PD.

Принцип роботи системи «POS-Інтелект» такий: дані про продаж з касового апарату MINI 500.02 МЕ надходять на сервер ККМ. При цьому, для роботи з «1С: Торгівля та склад» сервер записує файл торгових операцій та одночасно передає дані у модуль «POS-Інтелекту». Система відеоспостереження налаштовується таким чином, що фрагменти можна записувати — як за подіями, так і за рухом у кадрі.

Інтеграція системи відеоспостереження «Інтелект» з програмою «сервер ККМ» дає можливість POS-відеомоніторінгу не тільки у приміщеннях супер- та гіпермаркетів, але й у магазинах невеликого формату: «магазин біля будинку», аптечний кіоск, ювелірний відділ та ін.

При необхідності система легко розширюється та масштабується: для розширення варто придбати додаткові ліцензії. Крім того, система «Інтелект» може бути доповнена модулями обробки подій, зафіксованих пожежною та охоронною сигналізаціями, а також модулями запису та обробки аудіоінформації: робочі місця касирів, товарознавців, телефонні лінії та ін.

Мабуть, найбільшим плюсом системи «POS-Інтелект» є можливість пошуку та аналізу подій, а також автоматизація їх обробки. Наприклад, під час переобліку виявляється, що не вистачає кількох пляшок напою. Адміністратор магазину вводить період пошуку (день, тиждень, будь-який часовий діапазон), а також код (штрих-код) товару, система обробляє запит — і ввесь продаж цього напою за вказаний період відібраний. Залишилося тільки проглянути вибрані фрагменти та знайти помилку. Це, дійсно, може бути помилка продавця, але не виключено й шахрайство з його боку: на касі пробиваються дві пляшки, а покупець виносить три. Природно, такі випадки, крім матеріальних збитків, завдають ще й величезної моральної шкоди: два-три випадки недостачі — та у колективі зростає хвиля недовіри, нервовості та підозрілості один до одного. Персонал цікавлять не покупці та продаж, а стосунки всередині організації. При цьому, втрачається цінний елемент корпоративної культури, яка, власне, й забезпечує формування команди співробітників, яка дає високі результати продажу. А санкції за продаж товару неповнолітнім... Використовуючи систему, можна налагодити вибірку подій за приналежністю товару до групи алкогольних чи тютюнових виборів. Адміністратор магазину має можливість у будь-який момент часу здійснити точковий контроль: чи не порушають подавці встановлені правила торгівлі. І у разі необхідності вчасно зробити зауваження недбалому співробітникові.

Ми розповіли тільки про незначну частину можливостей системи «POS-Інтелект». Якщо система вас зацікавила, можна організувати демонстрацію всіх нюансів її роботи у нас в офісі. Для цього вам необхідно зробити попередню заявку.

Крім постачання, монтажу та налагоджування у магазині «Світанок», спеціалісти компанії «Восток» дали консультації та рекомендації про використання та можливості системи у цілому. Окрім цього, «Восток», працюючи зі своїми замовниками, постійно здійснює технічну та консультативну підтримку: повне гарантійне та після гарантійне обслуговування системи відеоспостереження «POS-Інтелект».

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA