«BeFore the Times»

Компанія «BeFore the Times» заснована у 2000 році. З того часу невеликий цех по виробництву нашийників та повідців перетворився у повноцінне виробництво аксесуарів для домашніх тварин. Тепер у компанії «BeFore the Times» не просто шиють нашийники, а виробляють стиль!

Компанія «BeFore the Times» є одним з провідних українських виробників амуніції для тварин, яка традиційно вважається зразком якості.

У виробництві «BeFore the Times» використовує тільки якісну сировину, фурнітуру та складові. Вся виготовлена продукція (нашийники, повідці, шлійки та намордники) проходить перевірку та має сертифікат відповідності та якості. Тому жоден з покупців не повинен турбуватися про здоров'я свого улюбленця при купівлі виробів фірми «BeFore the Times».

Вироби компанії «BeFore the Times» відрізняються різноманітною гамою кольорів. Поряд з червоним, синім, бежевим, рожевим, салатовим та іншими кольорами, основними кольорами продукції є рудий та чорний.

Асортимент амуніції для тварин фірми «BeFore the Times» настільки різноманітний, що будь-який покупець знайде товар або на свій смак, або за матеріальними можливостями. Не дивлячись на будь-яку цінову категорію, продукція дуже міцна та надійна.

Компанія «Восток» автоматизувала товарний облік та бухгалтерію «BeFore the Times». Була впроваджена програма 1С: Підприємство Управління торговим підприємством.

1С: Підприємство 8

Розроблено та впроваджено систему штрихового кодування для оптових покупців з різних країн. Друк штрих-кодових бірок виконується на термотрансферному принтері етикеток Godex G500.

Намотувач етикеток Godex T10

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA