Алан — м’ясопереробна фабрика

Про замовника

М'ясопереробна фабрика «Алан». В асортименті понад 180 видів продукції на будь-який смак. Це варені, варено-копчені, напівкопчені, сирокопчені, копчені м'ясні делікатеси, сосиски та сардельки.

Фахівці компанії Восток налагодили ваговий облік на м'ясокомбінаті Алан — підбір ваг, підключення до комп'ютерної мережі, формування підмінного фонду запасних частин та сервісне обслуговування. Компанія «Восток» поставляє ваги різних видів — чекодрукуючі, товарні, торгові, платформні та монорейкові.

Постачання, монтаж монорейкових ваг для м'ясопереробної фабрики «Алан»

Монорейкові ваги призначені для зважування напівтуш у процесі завантаження у холодильні камери або відвантаження у виробничі цехи.

Монорейкові ваги для зважування напівтуш у процесі завантаження холодильних камер

Для забезпечення надійної роботи монорейкових ваг був застосований ваговимірювальний індикатор CAS BI-100. Ця модель індикатора відрізняється збільшеною волого- та пилезахищенністю (Ip-65), а також забезпечує автономну роботу ваг від акумуляторних батарей у разі відсутності електроживлення. У CAS BI-100 передбачений вихід Rs-232 для підключення ваг до ПК що дозволяє у майбутньому автоматизувати облік показань зважування.

Розроблення та впровадження системи маркування та друку штрихових кодів.

Зважування та маркування — у шаблонні етикетки за допомогою етикеточного принтера додруковується вся необхідна інформація: найменування, вага продукції, склад, дата фасування, терміни зберігання. У рішенні застосовується стандартне обладнання та програмне забезпечення, що дозволяє гнучко підлаштовувати схему роботи при зміні бізнес-процесів підприємства або вимог до маркування.

Фахівці компанії «Восток» проводять гарантійне, післягарантійне обслуговування ваг та ваговимірювальних систем.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA