ФГ «Орбіта»

Комплексний проект автоматизації на сільськогосподарському підприємстві «Орбіта». Наші фахівці в черговий раз блискуче завершили проект. Далі невеликий фотозвіт.

Підготовчі роботи в офісі. Перевірка всього обладнання, підключення. На об'єкті у замовника не повинно бути ніяких непередбачених ситуацій.

Камери розташували по всій території та по найбільш значущих (відповідальних) місцях.

Встановлення камер на об`єкті

Команда в роботі! Акуратність виконання робіт на висоті.

ФГ «Орбіта»

ФХ «Орбита»

А ось і результат висотних робіт, робіт з підключення та налаштування всіх камер відеоспостереження та обладнання.

Автоматизоване робоче місце «Вагар»

Зі співробітника вагової знімається механічне рутинне навантаження та він може ефективно виконувати управлінські, організаційні та облікові функції. Завдяки інтеграції автомобільних ваг, програми обліку та системи відеоспостереження, співробітник з «оператора вагової» переходить на більш високий рівень роботи та відповідальності — «менеджер вагового обліку», без зниження швидкості та якості роботи. З простого «записувача паперових журналів» він перетворюється в управлінця — управляє процесами зважування продукції (обробка черги, завдання, маршрутні листи), розподіл по місцях зберігання, з контролем з відеоспостереження!

Автоматизация бизнеса

Автоматизація бізнесу

Фермерське господарство «Орбіта» Миколаївська область. Телефони: 051 689 1742; 051 689 2988; 067 511 2426. E-mail: orbitafg@gmail.com.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA