BONMIX — модні аксесуари

BONMIX — модні аксесуари.

Бути завжди на висоті, відчувати себе впевнено та не відставати від трендів легко. Для цього потрібно всього лише правильно підібрати аксесуар. З цим Вам допоможе наш хороший замовник — магазин модних жіночих аксесуарів «BonMix».

Фахівці компанії «Восток» автоматизували торгові процеси та налагодили управлінський облік аксесуарів за допомогою програми 1С: Підприємство 8.2 Роздріб для України. А також встановили необхідне обладнання для двох роздрібних торгових точок, а саме: касовий апарат IKC-М510.01 з підключенням сканера штрих-коду Datalogic QW2100.

Принцип роботи

Автоматизація торгової точки Дніпро

Касир вводить код артикулу на клавіатурі, наприклад, касового апарату або здійснює зчитування штрих-коду, касовий апарат передає запит внутрішньому касовому серверу. Той переглядає свій довідник товарів, та якщо запитаний код знайдений — повертає касовому апарату інформацію про товар (найменування, ціна, код податкової групи). На основі цієї інформації касовий апарат виконує програмування артикулу та реєструє його продаж. При цьому, у протокол роботи касового сервера заноситься відповідний запис. Крім записів про продажі, у протокол заносяться практично всі дії касира, виконані за допомогою касового апарату.

Довідники товарів та дисконтних карт, а також протоколи роботи зберігаються у незалежній пам'яті касового сервера — вбудованому флеш-диску ІКС-М510. Комплекс дозволяє вивантажувати з 1С номенклатуру зі штрих-кодами, які використовуються для друку цінників на принтері етикеток Godex EZ120. Протягом всієї зміни реєструються протоколи продажів, потім вони завантажуються в 1С.

Дане рішення дозволяє вести повний контроль за продажами, касирами, складом та ціноутворенням. Весь процес повністю автоматизований, тому продавцю достатньо зчитати штрих-код товару та отримати оплату від клієнта.

https://www.facebook.com/bonmix.ua/

Задати питання

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA