Харківський асфальтний завод «Паркінг+»

Нашим замовником по автоматизації обліку стало підприємство з виробництва асфальту та бетону «Паркінг+» м. Харків. «Паркінг+» — завод з виробництва асфальту та бетону. Асфальтний завод розташований у місті Харкові, знаходиться у промисловому районі. Тел. заводу (057) 731 53 13. Основна продукція заводу Паркінг плюс — асфальтобетон, бітумна емульсія, відсів, щебінь. Плюс підприємство надає послуги: дорожнє будівництво та благоустрій території.

Основні завдання автоматизації оперативного обліку

  1. Зменшення людського фактора.
  2. Прискорення роботи операторів вагової.
  3. Збільшення пропускної здатності.

Харківський асфальтний завод «Паркінг+»

Головне завдання замовника — автоматизація обліку на автомобільних вагових. Взимку нашими фахівцями була зроблена виїзна презентація для співробітників IT-відділу та фінансового директора підприємства. Крім демонстрації можливостей системи автоматизації обліку, фахівці компанії «Восток» ознайомилися з основними бізнес-процесами, які пов'язані з обліком та зважуванням сировини та продукції асфальтового заводу, провели аудит документообігу.

За результатами презентації, бізнес-аналізу та обговорення можливостей модернізації та доопрацювання системи під вимоги замовника було прийнято позитивне рішення про запуск проекту автоматизації в роботу.

Харківський асфальтний завод «Паркінг+»

Зимовий сезон унікальний «спокійний» час для проведення бізнес-аналізу на асфальтобетонному заводі. Підприємство «Паркінг+» працює у черговому режимі й техніка чекає початок сезону. Можна спокійно вивчати журнали, документи, проводити опитування співробітників та обговорювати нюанси автоматизованих робочих місць (АРМ).

Харківський асфальтний завод «Паркінг+»

За результатами виробничої екскурсії, обговорення завдання та показу прикладів рішень на демонстраційному стенді, було прийнято рішення автоматизувати облік на двох автомобільних вагах з роботою у напівавтоматичному режимі.

Харківський асфальтний завод «Паркінг+»

З приходом весни робота на заводі Parking Plus закипіла у повну потужність і ми приступили до впровадження проекту автоматизації. Облік асфальтового покриття починається з виробництва. Підприємство обробляє заявки будівельних підприємств, формує партії продукції та розподіляє чергу отримання. Крім ваги асфальту необхідно вести облік партій та контроль температури, продукції, що відвантажується.

Харківський асфальтний завод «Паркінг+»

Облік продукції через автомобільні ваги. Для управління рухом передбачений світлофор.

Харківський асфальтний завод «Паркінг+»

Фахівці компанії «Восток» налагодили контроль відвантаження за допомогою системи відеоспостереження «Trassir». Рішення налагоджувались дуже швидко та тільки прискорювали роботу заводу. А він працює практично цілодобово. Програма для обліку та контролю асфальтобетонних заводів пропонована компанією «Восток» є комплексом з декількох видів програмного забезпечення та інтеграцією обладнання у цей комплекс. Яким-небудь одним програмним продуктом всі завдання обліку та контролю на асфальтобетонному заводі вирішити неможливо.

Харківський асфальтний завод «Паркінг+»

Щебінь, бітум та інші матеріали доставляються на завод залізничним транспортом. Виробництво асфальту виконується за допомогою сучасного змішувача Ammann.

Харківський асфальтний завод «Паркінг+»

Весь проект виконувався поетапно. У замовника в планах розвиток системи та організація повноцінного обліку на підприємстві. Другий етап проекту. В проектному відділі була створена модель системи обліку та відеоспостереження, зібрана шафа з обладнанням керування та узгодження пристроїв. Як тільки обладнання було готове до монтажних робіт — наші фахівці виїхали на об'єкт.

Харківський асфальтний завод «Паркінг+»

Зимової сплячки на заводі «Паркінг+» вже не спостерігалося — дорожні роботи у самому розпалі. Після зими необхідно залатати безліч ям, оновити кілометри доріг. Щодня завод відвантажує до 240 автомобілів з асфальтом різної категорії.

Харківський асфальтний завод «Паркінг+»

Нашими фахівцями були виконані роботи по встановленню шафи у приміщенні вагової, змонтована система відеоспостереження, а також світлофор для керування рухом автомобілями по автомобільних вагах.

Важливо!

Нас часто просять перенести «кальку» зі схожих об'єктів. Як фахівці в області обліку, які мають за плечима двадцятирічний досвід, заявляємо, що «кальки» та «коробкові рішення» працюють вкрай неефективно. Не можна просто так взяти та скопіювати рішення з об'єкта.

Хто вже стикався з впровадженням 1С з «коробки» (незалежно від конфігурації УТ, УТП або УПП) вже знають, що коробкове рішення вимагає впровадження та суттєвого доопрацювання під кожне конкретне підприємство. Щоб отримати максимальний ефект від впровадження програмного забезпечення та системи автоматизації обліку, необхідний індивідуальний підхід до кожного підприємства та, мало того, до кожного бізнес-процесу! Тільки в такому випадку система буде працювати як годинник та приносити максимальну користь.

Надсилайте запити на e-mail vostok@pkf.dp.ua. Фахівці компанії «Восток» запропонують для Ваших завдань найкраще рішення!

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA