Корпорація «Біосфера»

Сайт компанії Біосфера — https://biosphere-corp.com/ua/

Корпорація «Біосфера» купувала в компанії «Восток» обладнання для друку етикеток та витратні матеріали для маркування.

Про замовника

Корпорація «Біосфера» — найбільший виробник та дистриб'ютор товарів для догляду за будинком та особистої гігієни. Компанія з багатомільйонним оборотом займає провідні позиції в Україні та входить до числа найбільших у СНД. Веде свою діяльність з 1997 року.

Асортимент товарів компанії налічує близько 2000 найменувань, що випускаються під власними торговими марками: Фрекен БОК, Smile, Novita, Eventa, Vortex та ін. Всього портфель Корпорації «Біосфера» об'єднує 12 власних брендів та 7 брендів, які поширюються через дистрибуцію, у категоріях: товари для дому та приготування їжі, особиста гігієна, паперова продукція та декор, товари для сегмента Horeca.

biosphere-corp

Торгові марки представлені на території України, Росії, Білорусі, Молдови, Казахстану, Узбекистану, Туркменії, Азербайджану, Грузії, Вірменії, Киргизії, Латвії, Болгарії та Іспанії. Корпорації «Біосфера» належать 4 виробничих центри загальною площею понад 35 тис.кв.м. та власні складські приміщення площею 18 тис.кв.м.

biosphere-corp

Виробництва розташовані в Україні (ТОВ «КПД», Дніпро, ТОВ «Термопласт», Хмельницька область) та Росії (ТОВ «Біосфера-Полімер», Білгород).

Центральний офіс корпорації розташований в Україні у місті Дніпрі, представництва компанії відкриті у Казахстані, Білорусі, Молдові, Грузії та Іспанії.

Системи менеджменту якості виробництва ТОВ «КПД» сертифіковані відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO: СМК (система менеджменту якості) напряму «Household» сертифікована відповідно до вимог ISO 9001: 2008, СМК продуктів напряму «Гігієна» пройшла аудит на відповідність вимогам ISO 22716: 2007.

Гаряча лінія 0 800 300 139

E-mail: office_ua@biosphere-corp.com

Задати питання

Що ще почитати по темі

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA