Інтелект-відеоконтроль на оптових складах компанії «Топ»

Новий етап розвитку системи складського обліку та контролю на оптових складах компанії «ТОП» — відеоконтроль операцій пакування та відвантаження замовлень.

Система відеоспостереження виконана на платформі «Інтелект» з використанням POS-модулів для контролю операцій у програмі 1С.

При пакуванні замовлення співробітник (пакувальник) сканує попередньо відібрані товари за допомогою сканера штрихових кодів. Дані зі сканера штрих-коду надходять в облікову систему на базі програми 1С: Підприємство, а також у систему відеоспостереження. За допомогою POS-модуля системи «Інтелект» відбувається «прив'язка» подій з 1С до відеозображення. Таким чином формується архів подій.

При будь-яких розбіжностях або питаннях у системі відеоспостереження «Інтелект» можна вибрати товарні позиції, які цікавлять, конкретні замовлення та переглянути, що та як було упаковано. Також можна проаналізувати цілісність товару — він був пошкоджений до упакування або пошкодження виникли під час транспортування.

Залізо

Як ми вказували, відеосервер побудований на базі системи відеоспостереження «Інтелект» та ПК: плата відеозахвату «Інтелект Відео E2», комп'ютер, відеокамери STS-C-116.

Софт

Невіддільною частиною системи «Інтелект» є ядро системи, крім цього, встановлені POS-модулі та віддалене робоче місце. Також при складанні комп'ютера сервера відеоспостереження була встановлена OEM версія операційної системи Windows. Ми завжди вказуємо замовникам на необхідність використання ліцензованих програмних продуктів, і компанія «ТОП» цьому відношенні зразок для наслідування!

Основні функції системи

У планах замовника розширення системи відеоспостереження на складі, обладнання робочих місць POS-відеосистемами. До речі, система «Інтелект» відрізняється дуже гнучкими та швидкими можливостями до розширення, нарощування та масштабування — все швидко та легко. При необхідності можна збільшити кількість каналів або кадрів у секунду, додати додаткові модулі, віддалені робочі місця, під'єднати IP-сервера та ін. Гнучкість системи «Інтелект» — унікальна!

Про замовника

Компанія «ТОП» була заснована у 1998 році в Дніпропетровську. У даний час «ТОП» — одне з провідних підприємств з виробництва канцелярських товарів та оптової торгівлі ними в Україні.

До складу компанії входять такі підрозділи:

Компанія реалізує продукцію свого виробництва та імпортовану під власними ТМ:

Крім того, компанія «ТОП» є офіційним дистриб'ютором в Україні продукції відомих російських заводів «Луч» та «Гамма», які виробляють продукцію для дитячої творчості.

Контакти 

49051, Україна, Дніпро, вул. Каштанова, 11,

Телефон:(056)7900708,(056)7900709,

Сайт: www.top.dp.ua

Задати питання

Що ще почитати по темі

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA