Автоматизація мережі магазинів одягу

Мережа магазинів торгівлі одягом. Автоматизація продажів та обліку у магазинах одягу

Автоматизація продажів та обліку у магазинах одягу

Замовник поставив такі завдання: облік приходу-витрат одягу: розміри, види, кольори, артикули, простота роботи системи, можливість обміну даними між роздрібними магазинами, які знаходяться у різних містах України.

Як робоче місце продавця були використані ПК, з підключеними сканером штрих-кодів, термопринтером чеків, та організований зв’язок через бездротовий інтернет. Для ведення обліку була запропонована, перевірена часом та великою армією користувачів, платформа на базі 1С.7.7: Торгівля та склад для України.

Автоматизація мережі магазинів одягуАвтоматизація мережі магазинів одягу

Облік одягу у розрізі характеристик

Конфігурація 1С «Управління товарним асортиментом», що постачалась, була розроблена нашими програмістами для ведення торгової діяльності у невеликому магазині одягу, з урахуванням специфіки одягу та взуття як номенклатури, наприклад: однакове найменування, але різні розміри та кольори та ін.

Управління продажами. Автоматизація та управління продажами. Оперативний облік та управління продажами дуже важливі для магазинів одягу — облік продажів тісно пов’язаний з закупівлями, контролем складських запасів, закупівлями та формуванням запасів, нарахуванням заробітної плати, товарним та бухгалтерським обліком.

Іншими особливостями конфігурації є: робота з торговим обладнанням — сканером штрих-кодів, чековими термопринтером у графічному та текстовому режимах, термотрансферним принтером для друку етикеток зі штрих-кодом на партію товару, що приходить, облік партій, переоцінка, групова інвентаризація товару, спрощене ведення взаєморозрахунків із постачальниками, клієнтами, обмін даними між основною базою та філіями.

Аналіз продажів

При обміні інформацією з філією, до неї надходить тільки актуальна для даної філії інформація, а не копія основної бази, як у випадку з типовою компонентою 1С:Управління розподіленими базами даних, що дозволяє скоротити обсяг переданої інформації та скоротити обсяг інформації, з яким працює оператор-касир на робочому місці філії. Однією з особливостей конфігурації є простота розгортання периферійних баз з основної, що дозволяє замовнику створювати необхідну кількість філій магазину самостійно.

Автоматизація магазинів

До автоматизації магазинів ми підходимо індивідуально — враховуючи специфіку роботи магазинів, плани з розширення.

 

 

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA