Система відеоспостереження на автомийці «Картинг»

 Система відеоспостереження «Патріот» на автомийці «Картинг» (м. Дніпро)

Компанія «Восток» встановила сім відеокамер в автомийці, а також одну вуличну відеокамеру Samsung SIR 4150P. За допомогою відеокамер усередині приміщення забезпечується контроль за діями персоналу та перевірка роботи адміністратора автомийки. Як сервер відеоспостереження використовується ПК з платою «Patriot Pro-8 Smart».

Плата Patriot Pro-8 Smart

Система відеоспостереження в автомийці забезпечує найбільш швидкий та ефективний контроль: кількість помитих автомобілів, які роботи конкретно виконувались та скільки часу вони зайняли. Крім боксів автомийки, відеокамери також контролюють стенд розвал-сходження, бокси балансування та тюнингу, кафетерій.

Відеоспостереження для автомийки

Окрім контролю за персоналом, система відеоспостереження «Патріот» дає змогу швидко реагувати у конфліктних та спірних ситуаціях, наприклад, які речі діставалися з автомобіля під час чищення салону (килимки, чохли та ін.), чи діставалися взагалі, хто та коли підходив до автомобіля, що робив.

Високочутлива зовнішня відеокамера SIR 4150P з інфрачервоним прожектором дає можливість контролювати паркування перед автомийкою, причому з однаковою ефективністю як удень, так і вночі. Удень камера дає якісне детальне кольорове зображення, вночі — детальне та якісне, але чорно-біле.

Результатом використання системи відеоспостереження на автомийці стало поліпшення якості виконуваних робіт та значне збільшення денного виторгу. Для віддаленого контролю адміністрації система відеоспостереження автомийки була підключена через Інтернет до віддаленого клієнта на ноутбуці, а також за допомогою Mobile License на мобільному телефоні.

Про замовника

Автомийка «Картинг», пропонує  такі послуги:

Час роботи: з 8:00 до 20:00, п'ятниця — цілодобово!

Контакти: м. Дніпро, вул. Осіння, 3а

тел.: 8 (0562) 34-90-35, 8 (056) 377-44-99.

Задати питання

Дивіться також

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA