«Атлант» супермаркет

Супермаркет Атлант

Компанія «Восток» обладнала касові місця, робоче місце товарознавця та робоче місце бухгалтера повним комплектом обладнання та програмного забезпечення для автоматизації обліку продажів та складського обліку. Відділи, які працюють з ваговими товарами, були укомплектовані чекодрукуючими вагами. Для реалізації проекту було підібрано недороге, ефективне рішення.

Супермаркет Атлант

Основою системи обліку була обрана платформа Microinvest. Вибір був не випадковим. У кожної системи є свої переваги та недоліки. Мікроінвест відрізняється простотою, універсальністю та оперативністю технічної підтримки. Підтримка виробника цієї системи одна з найбільш дружніх та оперативних.

Місто касира

Робоче місце касира — ПК з операційною системою Windows 7 Starter, Microinvest, сканер штрихових кодів, чековий принтер, грошова скриня. Для забезпечення безперебійної роботи ПК до електромережі 220 В підключений через ДБЖ.

Робоче місце товарознавця — це ПК з операційною системою Windows 7 Starter, Microinvest, сканер штрихових кодів, лазерний принтер та ДБЖ.

Функції центрального сервера системи виконує ПК з операційною системою Windows 7 Professional Box. Коробкова версія вибрана не випадково. У майбутньому, при розширенні та модернізації системи, планується оновлення сервера. У цьому випадку боксову версію можна без проблем перевстановити на новий ПК користувача.

У відділах м'ясо, фрукти та овочі, сиро-молочному встановлені ваги з друком етикеток Масса-К. Ваги підключені до локальної комп'ютерної мережі підприємства. Оновлення інформації про вагові товари та ціни виконується з робочого місця товарознавця.

Задати питання

Що ще почитати по темі

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA