Облік продукції у теплицях

При обліку продукції у тепличних господарствах виникають абсолютно такі ж проблеми, як і при обліку будь-якої іншої сільгосппродукції. У вас є розрахункові показники — скільки має бути зібрано продукції з певної площі. Є фактичні, так зване «разом»: те, що у кінцевому рахунку отримують власники підприємства. Між розрахунковими та фактичними показниками часто виникає дуже великий розрив. Причому, наводиться маса логічних пояснень: несприятливі погодні умови, сонця було мало... Насправді втрати пов'язані з недотриманням технології виробництва, лінню та звичайними крадіжками. Відразу попереджаємо, що звести злодійство продукції до «нуля» неможливо та навіть нерентабельно. Але сприяти тому, щоб продукцію не виносили тоннами — цілком під силу компанії «Восток».

Для загального контролю у теплицях ми пропонуємо встановити систему відеоспостереження. З її допомогою контролюється практично вся площа тепличного господарства, а також ключові точки всередині об'єкта.

Облік продукції у теплицях

Облік продукції у теплицях

Для обліку зібраної продукції використовуються електронні ваги, які можна під'єднати до комп'ютера.

Порядок обліку наступний

  1. Ящики зважуються та маркуються етикеткою зі штриховим кодом. У цьому коді вказуються поточний номер та вага ящика, тобто це маса тари. Ящики з тарним маркуванням надаються для збору врожаю. 
  2. Заповнені ящики відвантажуються на ділянку обліку.
  3. Ящик з продукцією встановлюється на ваги, з ящика зчитується штриховий код — та система автоматично фіксує вагу тари, масу продукції, дату, час та порядковий номер ящика.
  4. Після цього роздруковується підсумкова етикетка, яка наклеюється на ящик, готовий, у свою чергу, до завантаження на автомобіль. Для контролю точності дотримання операцій зважування зона переваги продукції та завантаження автомобілів контролюється відеокамерами. Додатково дані про вагу продукції надходять у системи товарного обліку та відеоспостереження.

 Склад рішення: «1С», «Інтелект», «Ваговий сервер», електронні ваги, принтер етикеток та сканер штрихових кодів.

Задати питання

Що ще почитати по темі

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA